Modnie i Zdrowo

Drużyna Uśmiechu odwiedzi CH Plaza Rzeszów

7 września 2016 |

CH Plaza Rzeszów będzie drugim miejscem w Polsce, które w weekend 10 – 11 września 2016 r. odwiedzi przez Drużynę Uśmiechu. Przez dwa dni animatorzy będą szukać najpiękniejszego uśmiechu w Rzeszowie. Dodatkowo na uczestników spotkania czekać będą dodatkowe atrakcje m.in. malowanie twarzy, wielkie klocki i gry planszowe oraz konkursy i zabawy z nagrodami. Na spotkanie z Drużyną Uśmiechu zapraszamy w godzinach od 10.00 do 17.00.

Spotkanie z Drużyną Uśmiech w CH Plaza Rzeszów to część Ogólnopolskiego Festiwalu Uśmiechu. Festiwal ma na celu promowanie idei zdrowego i pięknego uśmiechu. W ramach festiwalu w całej Polsce odbywają się różne eventy. Organizatorzy podczas prowadzonych działań nie tylko chcą promować dbanie o higienę jamy ustnej, ale także zarażać wszystkich pozytywną energią i uśmiechem. Rzeszów jest to drugim miastem, które odwiedzi Drużynę Uśmiechu. Główną częścią imprezy będą poszukiwania najpiękniejszego uśmiechu w mieście.

W trakcie eventu w rzeszowskiej Plazie będzie działać także atelier fotograficzny, gdzie będą nie tylko drukowane zdjęcia na miejscu, ale także będzie możliwość zgłoszenia się do konkursu na najpiękniejszy uśmiech. Wszystkie zarejestrowane zdjęcia zawalczą o nagrodę w formie szczoteczki elektrycznej.

Na uczestników spotkania czekać będą także dodatkowe atrakcje. Przez cały weekend dzieci odwiedzić stanowisko instruktażu mycia zębów oraz skorzystać z malowania twarzy i kolorowania włosów. Na terenie CH Plaza Rzeszów znaleźć będzie można wielkie klocki, gry planszowe XXL, grę w darta oraz modelowanie baloników. Wszyscy uczestnicy spotkania z Drużyną Uśmiechu będą mogli wziąć udział w konkursach i zabawach z nagrodami.

Do udziału w Spotkaniu z Drużyną Uśmiechu w CH Plaza Rzeszów zapraszamy 10 (sobota) i 11 (niedziela) września 2016 r. w godzinach od 10.00 do 17.00. Szczegóły oraz program imprezy można znaleźć na www.plazarzeszow.pl