Modnie i Zdrowo

Preferencyjne warunki udziału dla firm MŚP z Podkarpacia oferujących zatrudnienie na XV Europejskich Targach Pracy Work Expo 17-18 września w Rzeszowie

13 lipca 2022 | ACJeśli poszukujesz nowych pracowników, także wśród obywateli Ukrainy lub innych narodowości przebywających w Polsce, a Twoja firma ma swoją siedzibę główną na Podkarpaciu i zaliczana jest do małych lub średnich firm (tzw. MŚP), to możesz skorzystać z preferencyjnych zasad ekspozycji i promocji Twojej firmy w najbliższej edycji Europejskich Targów Pracy Work Expo, które odbędą się w dniach 17-18 września w Rzeszowie. 

Organizatorem targów jest firma MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie a PARTNEREM GŁÓWNYM Województwo Podkarpackie. Miejscem organizacji wydarzenia jest „Hala Podpromie” w Rzeszowie.Nie zwlekaj i już dzisiaj zgłoś swój udział w imprezie – liczba firm, które otrzymają preferencyjne warunki ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicząc w wydarzeniu otrzymujesz doskonałe narzędzie rekrutacyjne i możliwość budowania pozytywnego wizerunku na rynku Pracodawców!

Wspieramy zatrudnienie uchodźców z Ukrainy

Wojna w Ukrainie wywołana przez Rosję zmusiła miliony Ukraińców do opuszczenia swoich domów. Zazwyczaj są to kobiety z dziećmi, których mężowie i ojcowie zostali walczyć na Ukrainie. Setki tysięcy obywateli Ukrainy przebywa obecnie na Podkarpaciu i chce podjąć zatrudnienie, zaś wiele firm działających na Podkarpaciu posiada wolne wakaty i chętnie zatrudni nowych pracowników. Hotelarstwo, gastronomia, przemysł przetwórczy, czy też ochrona zdrowia lub usługi, w wielu branżach firmy potrzebują nowych rąk do pracy. 

XV Europejskie Targi Pracy WORK EXPO 17-18 września w Rzeszowie stwarzają okazję do zaprezentowania ofert pracy a poszukującym zatrudnienia stwarzają doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy, szkoleń i staży. Targi pracy to także najszybszy sposób rozpoczęcia udanego procesu rekrutacji. 

Wydarzenia towarzyszące:

• Warsztaty i szkolenia
• Prelekcje
• Punkty konsultacyjne

Europejskie Targi Pracy WORK EXPO wyróżnia to, że nie koncentrują się wyłącznie na młodych absolwentach szkół, ale przyciągają także osoby już zatrudnione, z doświadczeniem, które chciałyby zmienić pracę.  W czasie targów będzie można wypełnić dokumenty aplikacyjne oraz złożyć je bezpośrednio u pracodawców, a także odbyć rozmowy kwalifikacyjne z pracodawcami krajowymi oraz zagranicznymi i zdobyć w ten sposób pewne, legalne zatrudnienie w krajach unijnych. Dla firm jest to także okazja, by zbudować bazę potencjalnych pracowników. 

Europejskie Targi Pracy WORK EXPO to największa tego typu impreza w Polsce południowo-wschodniej. Wydarzenie realizują: firma MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie – najstarszy i najbardziej doświadczony na rynku podkarpackim operator targowy – oraz Sagier Sp. z o.o.

Bądź z Nami i podejmuj trafne inwestycje w nowych pracowników!

XV Europejskie Targi Pracy WORK EXPO17-18 września 2022Hala Podpromie w Rzeszowie

Kontakt dla wystawców:
tel. +48 515 897 316,
e-mail: aurelia@targirzeszowskie.pl

Więcej informacji na stronie organizatora https://targirzeszowskie.pl/pl/targi-pracy-o-wydarzeniu/

PARTNER GŁÓWNY – WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE