Modnie i Zdrowo

Kosmiczna ciężarówka GROHE na targach budowlanych w Rzeszowie

17 marca 2017 | Artykuł sponsorowany

Luksus i najnowsze technologie do łazienek i kuchni to specjalność marki GROHE. Uznany na świecie producent armatury wspólnie z Salonem Łazienek BOZ przygotowuje dla gości Targów Budownictwa w Rzeszowie wyjątkową niespodziankę – przed Halą Podpromie stanie ciężarówka z rozkładaną naczepą, wyposażoną w takie hity, jak samoczyszczące toalety, krany sodujące wodę czy prysznice z symfonią wody, muzyki i światła.

GROHE imponuje nie tylko wysoką jakością oraz wysmakowanym designem armatury łazienkowej i kuchennej, ale i rozwiązaniami wykorzystującymi najnowsze technologie. Marka nagradzana jest za stylowe wzornictwo i dbałość o funkcjonalność. Oferuje baterie w tak bogatej gamie kolorystycznej, że oryginalne wystylizowanie łazienki nie jest problemem. Jednocześnie armaturę GROHE cechuje niezwykła trwałość i wytrzymałość. Baterie są odporne na zarysowania i niezawodne. Subtelna forma kryje w sobie nowoczesną technologię. Regulowane perlatory, obrotowe wylewki i precyzyjna kontrola strumienia oraz temperatury wody zapewnia wygodę i oszczędność.

Firma wyznacza trendy w branży armatury, dlatego warto zajrzeć do wypełnionej kosmicznymi technologiami ciężarówki, która od 24 do 26 marca 2017 roku będzie otwarta dla wszystkich zwiedzających 22. Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, Nieruchomości w Rzeszowie.

Kran do zadań specjalnych

Oglądając ofertę GROHE, przekonamy się, jak wiele funkcji może łączyć jedna bateria przy kuchennym zlewie. Potrzebujesz wrzątku albo gazowanej wody? Wystarczy odkręcić kran. W systemie GROHE Red® innowacyjne rozwiązanie umożliwia pobranie z kranu tak podgrzanej wody, jakiej akurat potrzebujemy. Można więc zaparzyć herbatę lub zblanszować warzywa wrzątkiem prosto z baterii. Czajnik nie będzie już potrzebny. Jednocześnie technologia GROHE CoolTouch® chroni baterię przed nagrzaniem tak dobrze, że można jej dotykać bez najmniejszego ryzyka poparzenia. Inny system GROHE Blue® Home – który głosami konsumentów zdobył prestiżowy tytuł Kuchennej Innowacji 2017 – pozwala na pozyskanie wprost z kranu przefiltrowanej, idealnie schłodzonej, gazowanej wody. I to w ułamku sekundy. Wszystko za sprawą kompaktowego modułu, który ukryć można w każdej kuchennej szafce, a jego montaż nie wymaga pomocy specjalisty.

Praktycznym rozwiązaniem, które na pewno przypadnie do gustu krzątającym się po kuchni domowym mistrzom patelni, jest System FootControl. Pozwala on na uruchomienie przepływu wody za pomocą dotknięcia stopą specjalnego czujnika. Dodatkowo, system zainstalować można przy każdej baterii GROHE z wyciąganą wylewką, więc sprawdzi się w dowolnej kuchni – niezależnie od jej stylu. W podobny sposób działa również innowacyjna technologia EasyTouch. W tym przypadku, aby uruchomić przepływ wody, wystarczy dotknąć jakąkolwiek część kranu zewnętrzną stroną dłoni, przedramieniem lub po prostu łokciem. To niezwykle proste, komfortowe i higieniczne rozwiązanie, podobnie jak system FootControl, pozwala na zachowanie płynności kuchennych prac przy zachowaniu perfekcyjnej czystości baterii.

Toaleta bez bakterii

Utrzymanie czystości może być łatwiejsze także w łazience. A to za sprawą technologii HyperClean, która wykorzystuje naturalne antybakteryjne jony srebra, aby zapobiegać powstawaniu drobnoustrojów, a zarazem plam i nieprzyjemnych zapachów. Zastosowano ją w toaletach myjących GROHE Sensia® Arena. To innowacyjna ceramika gwarantująca zachowanie wysokich standardów higienicznych, przy jednoczesnym wykorzystaniu większości rozwiązań technologicznych pojawiających się w branży. Na rozwiązania te składają się takie nowinki, jak czujniki sensoryczne, specjalne podświetlenie, system automatycznego podnoszenia i opuszczania deski czy podwójne spłukiwanie toalety. Przy czym system spłukiwania został tak dopracowany, by przy niskim zużyciu wody zapewnić czyszczenie całej muszli. Zaawansowany model Sensia Arena oferowany jest z darmowym montażem.

Spa pod prysznicem

Nie tylko ekran komputera i filmy 3D umożliwiają szybką teleportację w inny świat. Okazuje się, że czasem wystarczy… wziąć prysznic. Muzyka i dźwięk, odpowiednie światło i strumień wody w stylu górskiego wodospadu lub lekkiej morskiej bryzy, gwarantują wrażenia jak podczas wymarzonego urlopu. System AquaSymphony inżynierowie GROHE dopracowali tak, by rozpieszczał zmysły w każdy możliwy sposób. Imponująca bateria o wymiarach 1016 mm x 762 mm otwiera wiele możliwości relaksu, pozwalając na wybór 6 różnych strumieni – od imitujących krople ciepłego deszczu, po ujścia górskich strumyków. Jest także opcja kąpieli parowej! Wszystkie uzupełnia kompozycja kolorów i dźwięków. Z pomocą aplikacji sterującej działaniem systemu, można nawet zapisać swoje ulubione kompozycje. GROHE SPA App umożliwia sterowanie światłem, dźwiękiem i parą, a więc tworzenie własnych seansów spa. Dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na tak kompleksowe zastosowanie rozwiązań GROHE w swoich mniejszych łazienkach, przygotowana została namiastka muzycznych wrażeń podczas kąpieli dzięki głośnikowi GROHE Aquatunes. Wodoodporny głośnik Aquatunes, z samodzielnym montażem przez klienta na drążku prysznicowym, łączy się z odtwarzaczem za pomocą technologii Bluetooth. Umożliwia odtwarzanie ulubionej muzyki w łazience np. za pomocą smartfonu, czyniąc kąpiel jeszcze przyjemniejszą.

Pomogą doradcy BOZ

Marka GROHE wciąż udowadnia, że trendy konsumenckie, najnowsze technologie i minimalistyczny design mogą się łączyć, tworząc wyjątkowe produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wszelkich informacji na temat armatury GROHE udzielą podczas Targów Budownictwa doradcy z Salonu Łazienek BOZ, który jest autoryzowanym partnerem premium firmy GROHE w Rzeszowie i oferuje produkty tej marki w salonie BOZ, mieszczącym się przy ul. Geodetów 3.

Uwaga! Podczas targów BOZ zapowiada specjalne promocje i dogodne warunki rabatowe dla wszystkich, którzy chcieliby w tych dniach złożyć zamówienie na produkty GROHE. Nie przegapcie takiej okazji!

Rzeszów 35-328, ul. Geodetów 3 | www.boz.pl

Płytki ceramiczne | tel. 605 249 222 | plytki@boz.pl

Ceramika i armatura | tel. 663 744 893 | ceramika@boz.pl