Modnie i Zdrowo

Makijaż na każdą okazję!

2 grudnia 2019 | Opracowanie Natalia Chrapek

Przed nami święta, sylwester, a w związku z tym mnóstwo przyjemnych spotkań! By wyglądać wyjątkowo, ale nadal kobieco i naturalnie, postaw na świetlisty make-up i pięknie podkreślone spojrzenie.

Na oczyszczoną i nawilżoną skórę twarzy nałóż podkład z połyskującymi drobinkami rozświetlającymi, który jednocześnie będzie utrzymywał nawilżenie skóry, np. Clarena Fluid Foundation Satin. Większe niedoskonałości zamaskuj korektorem.

Twarz omieć delikatnie pudrem rozświetlającym i podkreśl kontury bronzerem ze złotymi drobinkami, np. St. Moriz.

Zarówno górną, jak i dolną powiekę pomaluj jasnym świetlistym cieniem. Linię wodną oka podkreśl białą kredką. Brwi wymodeluj  i dodaj im kolorytu używając specjalnej pomady.

Czas na najważniejszy krok – sztuczne rzęsy! To dzięki nim w kilka chwil wyczarujesz niesamowite spojrzenie. Możesz wybrać gęste, długie i dające ultrakobiecy efekt na pasku lub jedynie zagęścić swoje pojedynczymi kępkami. Postaw na rzęsy wykonane z prawdziwych włosów, np. Ardell – są miękkie, praktycznie niewyczuwalne i ładnie się układają. Jeśli przyklejanie sztucznych rzęs sprawia ci kłopot, skorzystaj ze specjalnego aplikatora – znajdziesz go na przykład w zestawie Ardell Deluxe Pack.

Na koniec nałóż na usta delikatną brzoskwiniową pomadkę i gotowe!