Modnie i Zdrowo

Mali artyści na start! Rusza coroczny konkurs plastyczny AUCHAN dla dzieci

16 października 2023 |

Klara Trojnar 5 lat - I MIEJSCE

Mój ulubiony bohater z bajki, jak pomagam innym, a może bohater w mojej rodzinie? To tematy, które doskonale sprawdzą się jako motywy przewodnie prac plastycznych. Do 13 listopada trwa konkurs plastyczny dla małych artystów, gdzie liczy się pomysł i wykonanie, a na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Organizatorem zabawy jest Centrum Handlowe Auchan Krasne. 


„I Ty możesz zostać bohaterem” – to hasło tegorocznego konkursu plastycznego dla dzieci z naszego regionu. Może wziąć w nim udział każdy mały artysta, który nie ukończył jeszcze 6. roku życia. Można malować farbami i kredkami, przygotować wydzierankę z kolorowych papierów czy skomponować kolaż z różnych materiałów. Ważne, by praca była wykonana płaską techniką plastyczną, miała format A4 i prezentowała jeden z trzech tematów: „Mój ulubiony bohater z bajki”,  „Jak pomagam innym” lub „Bohater w mojej rodzinie”.


Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – tablety, zabawki, gry planszowe oraz zestawy kultowych klocków. Dodatkowo najlepsze prace zostaną zaprezentowane podczas finału konkursu, który będzie częścią spotkania mikołajkowego 2 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Warto do udziału w zabawie zaprosić koleżanki i kolegów z przedszkoli i szkół, ponieważ placówka edukacyjna, z której będzie pochodziło najwięcej nagrodzonych prac, otrzyma nagrodę specjalną. 

Jury konkursu czeka na prace do 13 listopada 2023 roku. Należy je wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście na adres: SAGIER ul. Załęska 9A lokal 19, 35-322 Rzeszów, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”. Praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem twórcy. Do przesyłki należy dołączyć kartę zgłoszeniową dostępną na stronie  internetowej organizatora konkursu Centrum Handlowego Auchan Krasne https://www.auchankrasne.pl/pl . Jest tam również dostępny regulamin konkursu. 

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędą się 2 grudnia 2023 roku w Centrum Handlowym Auchan Krasne podczas spotkania mikołajkowego. Tego dnia dzieci będą mogły również wziąć udział w warsztatach i przygotować świąteczne ozdoby w asyście śnieżynek.

INFORMACJE DODATKOWE:

O Centrum Handlowym Auchan Krasne:

Centrum Handlowe Auchan Krasne to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 40 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Carry, CCC, Monnari oraz salony wyposażenia i aranżacji miejsc. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin i stacja paliw Auchan. 

Centrum Handlowe Auchan Krasne jest również dogodnym miejscem spotkań. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać bezpłatnego parkingu na 1470 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi, a także bezpłatnej linii autobusowej. Centrum Handlowe Auchan Krasne jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Powstało w 2006 roku. Obiekt ma 24 600 mkw. powierzchni handlowej. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10.00-19:30. 


Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchankrasne.pl/ oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanKrasne/ 

Karta zgłoszeniowa: