Modnie i Zdrowo

Oferta finansowa Mercedes-Benz Lease&Drive 1% z nagrodą The Best of Moto 2023

14 grudnia 2023 | Źródło: Mercedes-Benz Polska

The Best of Moto dla Mercedes-Benz Lease&Drive 1%

Internetowy serwis motoryzacyjny Moto.pl rozstrzygnął szóstą edycję plebiscytu The Best of Moto na najlepsze modele samochodów, innowacje czy usługi i projekty motoryzacyjne. Obok fanów motoryzacji zwycięzców w poszczególnych kategoriach wskazywali branżowi eksperci, którzy wybrali m.in. najlepszy produkt finansowy 2023 roku – to usługi Mercedes-Benz Financial Services z ofertą Lease&Drive 1%.

Plebiscyt The Best of Moto, organizowany przez zespół redakcyjny Moto.pl, już od kilku lat odzwierciedla motoryzacyjne trendy i na niespotykaną skalę angażuje entuzjastów motoryzacji, wyłaniając najlepsze modele samochodów, innowacje oraz produkty motoryzacyjne. W ostatniej edycji swoich laureatów wybierali zarówno internauci, którzy oddali prawie 29 tys. głosów, jak i eksperci w dziedzinie motoryzacji. Podczas uroczystej gali ogłoszono zwycięzców czternastu kategorii specjalnych oraz czterech kategorii eksperckich.

Kategorie eksperckie stanowią istotną składową plebiscytu, nagradzają bowiem innowacyjne rozwiązania między innymi w dziedzinie obsługi klienta. Zwycięzców wskazuje tu grono wyselekcjonowanych specjalistów, przedstawicieli różnych mediów motoryzacyjnych. Jedną z tych kategorii były produkty finansowe, które odzwierciedlają aktualne zmiany w podejściu do posiadania i użytkowania samochodu. Kierowcy coraz częściej chcą korzystać z auta, ale niekoniecznie kupować je na własność. Elastyczne oferty finansowe pozwalają użytkować pojazd w najbardziej elastyczny sposób, przy zachowaniu przejrzystości kosztów.

Za najlepszy produkt finansowy branży motoryzacyjnej w Polsce jury konkursu The Best of Moto uznało Mercedes-Benz Lease&Drive 1% z gamy usług finansowych Mercedes-Benz Financial Services. W ostatnich miesiącach oferta Lease&Drive 1% wspierała m.in. sprzedaż elektrycznych modeli Mercedesa: EQE, EQE SUV, EQS oraz EQS SUV.

Oferta Lease&Drive 1% łączy niskie miesięczne opłaty, które pozwalają na swobodne zarządzanie wydatkami, z gwarancją stałej wysokości miesięcznych opłat i krótkim okresem finansowania. Wszystkie formalności można sfinalizować podczas wizyty w salonie Mercedes-Benz. Po zakończeniu umowy samochód można zwrócić dealerowi lub wykupić za wcześniej ustaloną kwotę Wartości końcowej. Produkt ten jest dostępny zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. W ramach opłaty miesięcznej Lease&Drive 1% Klient otrzymuje  Pakiet Gwarancyjny, który zapewnia ochronę o charakterze gwarancyjnym przez dodatkowe 24 miesiące po wygaśnięciu fabrycznej gwarancji. Dostępne są także pakiety ubezpieczeń, karty paliwowe oraz usługi takie jak sezonowa wymiana opon.

–” Bardzo się cieszymy, że nasz produkt Mercedes-Benz Lease&Drive 1% został nagrodzony w konkursie The Best of Moto i znalazł się wśród innowacji wskazanych przez branżowych ekspertów. Dziękujemy jury, że doceniło naszą kompleksową ofertę i najwyższy standard usług, które są godne trójramiennej gwiazdy. Ponadto jesteśmy wdzięczni kolegom z Mercedes-Benz Polska oraz Dealerom Mercedes-Benz za wsparcie, dzięki któremu Lease&Drive 1% odniósł sukces w roku 2023. Ale przede wszystkim dziękujemy naszym klientom, którzy przekonali się do skorzystania z Lease&Drive 1%. To produkt „szyty na miarę”, który pozwala zachować maksymalną elastyczność i finansowy komfort w dynamicznie zmieniającym się świecie – skomentował Alexander Schubert, dyrektor zarządzający Mercedes-Benz Financial Services.  

Po więcej informacji zapraszamy do Autoryzowanego Salonu Mercedes-Benz Danuta i Ryszard Czach znajdującego się w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 32. Tel. +48 17 860 12 20 oraz do odwiedzenia naszego Salonu Online

Foto. Mercedes-Benz Polska