Modnie i Zdrowo

Podkarpackie Targi Ślubne – już po raz 18. dla młodych par

17 października 2022 | Redakcja
Fot. Tadeusz Poźniak

Fot. Tadeusz Poźniak

Podkarpackie Targi Ślubne – ulubione targi ślubne rzeszowian właśnie osiągnęły pełnoletność. „Osiemnastka” już w najbliższą niedzielę, 23 października, na Hali Podpromie. Na niej pokazy wystrzałowych sukien ślubnych, setki obrączek do przymierzenia, pomysły na weselne dekoracje i atrakcje. Na stoiskach konkursy i rabaty. Pierwsza promocja? Na targowe bilety. Do 22 października można je kupić przez Internet za niecałe 15 zł.

XVIII Podkarpackie Targi Ślubne to wydarzenie dla wszystkich, którzy planują zaręczyny, ślub czy wesele. Najbardziej rozpoznawalna imprez branży ślubnej w regionie szczyci się bogatą tradycją i gromadzi renomowane firmy. Tysiące młodych par, które odwiedziły targi w ciągu kilkunastu edycji, z pomocą spotkanych tu doradców i ekspertów udał się zorganizować wyjątkowe wesele. W najbliższą niedzielę 23 października taką okazję mają kolejni zakochani. 

Targi rozpoczynają się o godz. 10 w Hali Podpromie w Rzeszowie i potrwają do godz. 17. W tym czasie można zwiedzić stoiska przygotowane przez jubilerów, salony mody ślubnej, firmy dekoratorskie i projektujące zaproszenia, wedding plannerów i sale weselne, a także oferujące modne atrakcje dla weselnych gości, bo branża ślubna co roku zaskakuje nowymi pomysłami. A XVIII Podkarpackie Targi Ślubne to dla wystawców bywalców wydarzenia okazja, by pochwalić się najnowszą ofertą.

Gwóźdź programu targów to pokazy mody ślubnej. Punkt obowiązkowy dla wszystkich, którzy chcą poznać trendy 2022. Na wybiegu przy klimatycznej muzyce zaprezentują olśniewające ślubne kreacje takie salony sukien jak: Afrodyta, Maxima Studio, Donia Casar i Marifeld. Pokazy rozpoczynają się o godz. 13.30. Publiczność obejrzy je w wyjątkowych okolicznościach, siedząc wygodnie w strefie udekorowanej przez firmę Wedd Projct Iwony Lis–Chruściel.

– Wyjątkowe prezentacje sukien odbywać się będą także na targowych stoiskach. Wystawcy przygotowują także konkursy i specjalne rabaty dla zwiedzających – informuje Monika Sztaba–Ćwiąkała, starszy menedżer projektu w MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, najbardziej doświadczonej firmie targowej na Podkarpaciu, która zaprasza na targi wraz z firmą Sagier, wydawcą prestiżowego magazynu VIP Biznes&Styl.

Tylko do soboty, 22 października, bilety na targi można kupić online w promocyjnej cenie 14,99 zł. W dniu targów obowiązuje cena regularna: 25 zł. Warto zatem skorzystać z promocji.

Więcej informacji o targach na stronie MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.