Modnie i Zdrowo

Przygotuj kolorowe pisanki i koguty – warsztaty dla dzieci w AUCHAN KRASNE

1 kwietnia 2019 |

Dla wszystkich, którzy chcą przywitać wiosnę, Centrum Handlowe Auchan Krasne organizuje rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których uczestnicy stworzą wielkanocne dekoracje i przygotują się do świąt. Bezpłatne zajęcia odbędą 6 kwietnia.

Czas na powiew świeżości i wiosenne ozdoby w domu! Zbliżające się warsztaty kreatywne w Centrum Handlowym Auchan Krasne pozwolą stworzyć oryginalne pisanki i inne ozdoby wielkanocne, które przystroją stoły lub będą prezentem dla najbliższych.

Uczestnicy zajęć będą mieli do dyspozycji drewniane, 30-centymetrowe figurki kogutów, które będą przyozdabiane najróżniejszymi technikami. Ze styropianowych jaj powstaną oryginalne pisanki, które będą dekorowane naklejkami, brokatem, piórkami, tasiemkami oraz kolorowym sizalem i rafią. Powstaną również dekoracje na bazie gałązek wierzbowych. Przygotowane prace będzie można zabrać do domu, żeby już teraz cieszyły oko.

Wiosenne warsztaty kreatywne odbędą się 6 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Krasne w Krasnem koło Rzeszowa. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 16.00. Wstęp wolny!