Modnie i Zdrowo

Sanjati Travel Boutique – pierwsze na Podkarpaciu biuro podróży „szytych na miarę”!

25 października 2018 | Promocja

Starannie dobrana oferta oraz indywidualne podejście do klienta – tym cechuje się Sanjati Travel Boutique- rzeszowskie biuro podróży działające w segmencie luxury travel.

Sanjati Travel Boutique specjalizuje się w rejsach na statkach wycieczkowych i  wyjazdach „szytych na miarę”, do dowolnego miejsca na świecie. Działa nieszablonowo, oferując wyjątkowe pomysły na idealny, leniwy bądź aktywny wypoczynek oraz programy wyjazdów, które są niepowtarzalne i dalekie od masowej turystyki.

Oferta biura skierowana jest przede wszystkim do wielbicieli wypoczynku w miejscach niezwykłych, miłośników egzotycznych wypraw i rajskich wysp.  Z Sanjati Travel Boutique mogą dotrzeć m.in. na Mauritius, Seszele, Polinezję Francuską, Malediwy, Dominikanę, Kubę lub do Meksyku, i cieszyć się urodą najpiękniejszych plaż, w zaciszu butikowych hoteli.  Oprócz ekskluzywnych wyjazdów pobytowych, biuro organizuje autorskie, wspaniałe i z niezwykle ciekawym programem wyprawy do najdalszych miejsc na świecie.

Specjaliści od niezapomnianych podróży z wielką przyjemnością  zabiorą Państwa w rejsy na statkach wycieczkowych w najdalsze zakątki świata. Obecnie jest to jeden z najmodniejszych sposobów podróżowania i poznawania świata! Rejs statkiem wycieczkowym jest połączeniem zwiedzania, aktywnego wypoczynku i rozrywkowej podróży. Takiej dawki atrakcji nie dostarczy żadna wycieczka czy typowe wczasy. Każdego dnia możemy budzić się w innej scenerii, odkrywając najpiękniejsze portowe miasta, cudowne plaże, rajskie wyspy. Sanjati Travel Boutique posiada w ofercie rejsy z najlepszymi i najbardziej popularnymi liniami oceanicznymi na świecie, na ponad stu różnych statkach – od kameralnych i najbardziej luksusowych po te największe „pływające kurorty” – wszystkie gwarantują najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny. Statki wycieczkowe pływają po 7 kontynentach, odwiedzają najpiękniejsze miejsca na świecie, bez względu na sezon, przez okrągły rok.

Na życzenie rzeszowskie biuro organizuje także podróże tematyczne m. in. podróże poślubne, podróże kulinarne , wycieczka szlakiem pięknych winnic, przejażdżka w sportowym ferrari po malowniczych zakątkach Włoch, czy odprężające partie gry w ramach Golf & Spa. Dla aktywnych organizowane są wyjazdy Fitness, na narty w Dolomity lub safari w sercu Afryki.

Misją Sanjati Travel Boutique jest urzeczywistnienie marzeń i dbałość o zapewnienie najcenniejszych wspomnień.  Serdecznie polecamy i zapraszamy do odkrywania tego, co piękne i nieznane. Spełniaj swoje marzenia razem z Sanjati Travel Boutique !

Każdy z nas ma swoje wyobrażenie luksusowej podróży, a sama definicja luksusu jest wieloznaczna.  Dla jednych luksus to tradycja, dla innych nowoczesność. Dla nas luksus to przede wszystkim niezależność, wolność wyboru i nieszablonowa oferta. Luksusowa podróż to również wyjątkowy serwis, gdzie obsługa jest „niewidoczna”, ale dba o każdy szczegół,  naturalnie wyprzedzając nasze potrzeby, bez wymuszonej korporacyjnej etykiety.  Istotny jest także komfort podróży i perfekcyjna organizacja na każdym etapie wyjazdu.

Sanjati Travel Boutique

Rynek 8, 35-064 Rzeszów

tel. 17 – 850 82 83
https://www.facebook.com/SanjatiPL/

https://www.instagram.com/sanjatitravelboutique/