Modnie i Zdrowo

SsangYong prezentuje zupełnie nowego TORRESA

12 kwietnia 2024 | Źródło: SsangYong Polska

SsangYong Torres

Torres czerpie inspirację z oszałamiających krajobrazów Parku Narodowego Torres del Paine w Patagonii. Ten niezwykły park, uznany od 1978 roku za Światowy Rezerwat Biosfery UNESCO, słynie z majestatycznych gór, lodowców, jezior i rzek. Torres oddaje istotę przygody, wyzwania i eskapizmu, odzwierciedlając urok swojego imiennika.

Zbudowany na zupełnie nowej platformie, Torres oferuje kierowcom swobodę poszerzania stylu życia, wykorzystując dziedzictwo marki i filozofię projektowania, aby naprawdę doświadczyć przygód na świeżym powietrzu. Jego turbodoładowany silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa i płynna skrzynia biegów zapewniają wyjątkowe osiągi w rzeczywistych warunkach jazdy, możesz zaufać Torresowi, gdziekolwiek się udasz.

Zewnętrzna część samochodu charakteryzuje się surową i wytrzymałą estetyką, a wnętrze oferuje delikatną, wygodną i współczesną przestrzeń. Płynnie zintegrowany z ergonomiczną konstrukcją, Torres minimalizuje fizyczne elementy sterujące, kładąc nacisk na jasną komunikację, łatwość obsługi i wygodę.

Łącząc najnowocześniejszą inteligentną technologię w autentycznie wyglądającym SUV-ie, Torres zapewnia kompleksowy zestaw najnowocześniejszych funkcji wspomagających prowadzenie pojazdu. To pozycjonuje Torresa nie tylko jako jeden z najbezpieczniejszych, ale także jeden z najbardziej relaksujących pojazdów w prowadzeniu. Niezależnie od podróży, Torres jest gotowy na przygodę.

TORRES EVX już w Polsce

Zaledwie w połowie stycznia br. miał miejsce pokaz przedpremierowy a już do polskich salonów trafiła w pełni elektryczna wersja Torres EVX. Samochód oferowany jest na rynek Polski z aż 10-letnią gwarancją dla przebiegu do 200.000 kilometrów, a sama gwarancja oferowana jest w cenie samochodu, bez dopłaty. 

Zakres ochrony obejmuje wszystkie podzespoły mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, pneumatyczne i hydrauliczne pojazdu oryginalnie dostarczone przez producenta i określone w szczegółowych warunkach gwarancyjnych, a wszelkie naprawy wykonywane są przy użyciu oryginalnych części zamiennych oraz podzespołów w autoryzowanych stacjach obsługi SsangYong na terenie całej Europy. 

Torres EVX, podobnie jak jego spalinowy imiennik, to przestronny SUV o długości 4,7 metra i za sprawą nowoczesnego akumulatora LFP (litowo-żelazowo-fosforow) o pojemności 73,4kWh łączy w sobie zasięg wynoszący do 462km (wg normy WLTP), na którą Producent udziela 10-letniej gwarancji z limitem do 1 miliona kilometrów.

Torres EVX jest dostępny już od 189.900 PLN brutto.

Produkcja elektrycznego Torres EVX realizowana jest w Korei Południowej. SsangYong Torres znalazł się w gronie piątki finalistów prestiżowego tytułu Car of the Year Polska 2024!

Więcej informacji o modelu Torres oraz marce SsangYong na Podkarpaciu uzyskać  można w autoryzowanym salonie SSANGYONG AUTO-WATKEM Al. Armii Krajowej 4 w Rzeszowie.

Godziny otwarcia salonu:
pn – pt: 9:00 – 17:00, sb: 9:00 – 14:00
Telefon: 017 85 77 809

Godziny otwarcia serwisu:
pn – pt: 8:00 – 18:00, sb: 8:00 – 16:00
Telefon: 017 85 77 962

Więcej na stronie: https://auto-watkem.ssangyong-auto.pl/

Foto: SsangYong Polska