Modnie i Zdrowo

Startup Mixer w Rzeszowie

25 listopada 2016 |

Planujesz własny biznes, jesteś osoba kreatywną, a może interesujesz się modą i designem?Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie propozycję udziału w innowacyjnym spotkaniu pod nazwą Startup Mixer.

Już 29 listopada br.o godz. 17:00 w Grand Hotelu Rzeszów, odbędzie się kolejna edycja spotkań biznesowych z cyklu Startup Mixer organizowanych przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości działające przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie i Uniwersytecie Rzeszowskim, we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Rzeszów. Listopadowa edycja Startup Mixera ściśle związana będzie z branżą kreatywną i modową.

Gościem specjalnym spotkania będzie Joanna Mosiek związana z jednym z najbardziej prestiżowych portali modowych w Polsce – Lamode.info.  Współtworzy i współrealizuje strategie firmy w zakresie jej rozwoju i promocji. Odpowiada za tworzenie i realizację koncepcji komunikacji  marek na portalu m.in. dla takich marek jak Chanel, Chloe,  MiuMiu, Burberry, Pandora, Solar, Fossil.

„Startup Mixer to cykliczne spotkania, podczas których przedsiębiorcze osoby prowadzące własny biznes lub dopiero myślące o założeniu firmy mają okazję do zwiększenia swojej wiedzy dzięki prelekcji wygłoszonej przez gości specjalnych, a także nawiązaniu nowych, ciekawych znajomości podczas sesji networkingowych” – informuje Wioletta Choma-Wiątek, dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Zarządzania I Informatyki w Rzeszowie

„W ramach wydarzenia zorganizowany zostanie również konkurs na najlepszy pomysł biznesowy, podczas którego zaprezentują się młode startupy z naszego regionu,które powalczą o nominację do tytułu Startup Roku 2016.” – dodaje Magdalena Ciećkiewicz, dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim

Podczas spotkania zostaną przedstawione startupy nominowane do konkursu na najlepszy pomysł biznesowy m.in.:

„Misie2” – to świeża marka na rynku odzieży dziecięcej zajmująca się projektowaniem i szyciem ubranek dla dzieci od wieku niemowlęcego do kilku lat, wszystkie produkty wykonuje w Polsce i z polskich materiałów. Firma m.in. stawia na oryginalne wzory i kolory, nie ograniczające się jedynie do odcieni niebieskiego i różu.

„Piaskowe animacje Agata Starczak” – jest to niszowa działalność artystyczna, a której popyt niezmiennie jest duży. Są to obrazy tworzone na żywo, za pomocą umiejętnych ruchów, sprawiają wrażenie animowanych.

„Fabryka ekspresji” – to sklep internetowy dla klientów poszukujących wyjątkowych prezentów. W swojej ofercie posiada prezenty, które możesz zaprojektować sam, przy użyciu prostego w obsłudze Kreatora Projektu za pośrednictwem strony internetowej.

“CZAJKACZAJKA” to mała, autorska pracownia, w której powstają głównie torby i plecaki ze skór naturalnych i innych,wysokiej jakości materiałów.

Patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent Miasta Rzeszowa – Tadeusza Ferenca.

Do udziału w spotkaniu można się zapisać pod adresem:http://startupmixerdesign.evenea.pl/

Harmonogram Startup Mixera:

17:00 -17:20 Rejestracja

17:20 Rozpoczęcie Startup Mixer’a, przywitanie gości.

17:20 17:40 Prezentacja Gościa Specjalnego – Joanny Mosiek; Lamode.info

17.40 – 18.30 Prezentacja 4 pomysłów biznesowych i wybór najlepszego

17: 40 17:50  „Prezentacja pomysłu „Piaskowe Animacje”

17:50 -18:00  „Prezentacja pomysłu „Misie2”.

18: 00- 18:10 Prezentacja pomysłu „Fabryka Ekspresji”.

18: 10- 18:20 Prezentacja pomysłu „CZAJKACZAJKA”.

18.30 – 18:35 Podsumowanie projektu „Platformy startowe dla nowych pomysłów” realizowanego przez TechnoparkBinzesHub.

18:35 – 22.30 Networking w ramach spotkania

Do zobaczenia!