Modnie i Zdrowo

Zadbaj o ciało jesienią

9 września 2019 | Opracowanie Natalia Chrapek

W tym okresie powinnyśmy bardziej rozpieszczać nasze ciało i pozwolić sobie na relaksujące zabiegi spa, którym towarzyszyć będzie odpoczynek z dala od zgiełku miasta…

Nic nie relaksuje lepiej niż aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny ciała ciepłymi olejami czy zabieg odżywczo-pielęgnacyjny. Każdy z nich w unikalny sposób rozpieści zmysły i intensywnie nawilży skórę, rozluźni spięte mięśnie oraz pobudzi krążenie. Dla osób z dolegliwościami bólowymi narządu ruchu alternatywą może być terapia powięziowa lub suche igłowanie, które pozwala na skuteczne dotarcie do tkanek za pomocą igły.

– To właśnie jesienią zaobserwowaliśmy wzmożone zainteresowanie naszych gości zabiegami relaksującymi oraz kojącymi na twarz i ciało. W naszym Holistic Spa oferujemy rytuały, które dodadzą skórze energii, witalności i przygotują ją na kolejne zimowe miesiące. Rytuał Urnes, w którym oferujemy waniliową maskę algową na twarz połączoną z relaksującym masażem oraz peeling miodowo-migdałowy całego ciała – oczyści i tonizuje. Oczywiście nie zapominamy również o mężczyznach, dla których proponujemy rytuał wikinga, zawierający chłodzący masaż z peelingiem twarzy oraz peeling solny z nutą szlachetnej whisky. Wszystkie te zabiegi oferujemy w przepięknej scenerii naszego wikingowego miasteczka w Szklarskiej Porębie, czyli Norweskiej Dolinie, gdzie można odpocząć o każdej porze roku – mówi Marcin Rogoża, współwłaściciel hotelu Norweska Dolina.

Dbanie o swoje ciało oraz chwila oddechu od pracy i obowiązków domowych sprawi, że mięśnie odpoczną, a dzięki temu będziemy działać ze zdwojoną energią. Dlatego raz na jakiś czas warto wyjechać za miasto, by pospacerować w pięknej scenerii i podziwiać jesienne krajobrazy, bądź sprezentować sobie pobyt w spa.