Modnie i Zdrowo

15 000 kilometrów darmowej podróży elektrycznym Renault

17 sierpnia 2018 |

Renault Polska rozpoczęło współpracę z firmą GreenWay Polska, dzięki której osoby, które zakupią samochód elektryczny Renault, otrzymają kartę umożliwiającą darmowe ładowanie. Ładowanie ze specjalną kartą będzie możliwe na stacjach GreenWay rozmieszczonych w całej Polsce.

Przy zakupie samochodu elektrycznego Renault w ramach aktualnej oferty klienci otrzymają karty na kwotę 3000 zł na bezpłatne ładowanie na stacjach sieci GreenWay. Oznacza to, ze klienci po zalogowaniu na Portalu Kierowcy www.driverclient.greenwaypolska.pl, będą mogli sprawdzić dostępność punktu ładowania i szybko naładować auto lub uzupełnić zapasy energii, korzystając bezpłatnie z ogólnopolskiej sieci stacji szybkiego ładowania. Stacje GreenWay zapewniają wygodny sposób ładowania, są dogodnie położone blisko największych miast i wzdłuż głównych tras. Obecnie jest ich 60, a do końca br. ich liczba powiększy się o kilkadziesiąt. Renault Polska informuje o współpracy z GreenWay w rozpoczętej internetowej kampanii reklamowej modelu ZOE.

Co piąty sprzedawany w Europie samochód elektryczny to model marki Renault.Obawą potencjalnego użytkownika samochodu elektrycznego w Polsce może być niewystarczająca  infrastruktura umożliwiająca łatwe ładowanie pojazdu. Rozpoczęta właśnie współpraca i karta GreenWay ma być dodatkową zachętą dla klientów przy zakupie takiego samochodu. Oferujemy im trzy lata bezpłatnego ładowania auta,co oznacza prawie 15 000 km darmowej podróży w elektrycznym Renault ZOE– mówi Andrzej Gemra, ekspert Renault w dziedzinie samochodów elektrycznych. 

Specjalna kartaGreenWay jest oferowanaprzy zakupie Renault ZOE oraz Kangoo Z.E.

Renault ZOE to najlepiej sprzedający się samochód elektryczny w Europie.W ostatnich latach, stanowi alternatywę dla modeli spalinowych, zwłaszcza biorąc pod uwagę długość codziennych tras pokonywanych przez kierowców. W 100% elektryczne auto z zasięgiem realnym do 300 km (największy zasięg w swojej klasie) jest idealnym rozwiązaniem do miasta, ale dzięki stacjom ładowania rozmieszczonym przy głównych trasach może okazać się doskonałą alternatywą na wypady pozamiejskie.

Renault KANGOO Z.E. jest to pierwszy seryjny elektryczny samochód dostawczy o zasięgu 270 km NEDC*. Samochód jest dostępny w wersji 2- i 5-miejscowej i w dwóch długościach. Jego zasięg wynosi 270 km w cyklu NEDC* i jest największym zasięgiem na rynku furgonetek z napędem elektrycznym.

* NEDC: New EuropeanDrivingCycle (europejska norma pomiaru emisji spalin i zużycia paliwa lub energii).

Salon i serwis Renault znajdziecie Państwo

w Rzeszowie – al. Armii Krajowej 82.

Tarnowie – Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów

Infolinia 17 859 15 00, www.autospektrum.pl