Modnie i Zdrowo

Audi nowym partnerem angielskiego klubu piłkarskiego Tottenham Hotspur

23 sierpnia 2018 |

Audi zostało oficjalnym partnerem motoryzacyjnym angielskiego klubu piłkarskiego Tottenham Hotspur. Umowę partnerską podpisano na cztery lata. Cztery pierścienie rozszerzają w ten sposób zakres swojego zaangażowania w sponsoring sportowy. Nowy, znamienity partner koncernu z Ingolstadt będzie jednocześnie pierwszym klubem Premier League, który zawarł tego typu porozumienie z marką Audi.

Audi – marka segmentu premium – symbolizuje techniczny postęp. To cecha odzwierciedlająca filozofię, której podstawą jest hasło czterech pierścieniPrzewaga dzięki technice. Założenia te pasują też doskonale do mentalności klubu Tottenham Hotspur – pozytywnej, przepełnionej perspektywicznym myśleniem i zgodnej z mottem AudereestFacere– odwaga jest czynem. Cztery pierścienie będą teraz na stałe obecne na nowym, bardzo nowoczesnym stadionie Tottenham Hotspur. Prezentować się będą na cyfrowych nośnikach: billboardach, diodowych ekranach reklamowych i w wewnętrznej sieci telewizyjnej. Ponadto Audi będzie można zobaczyć w stale rozbudowywanej gamie należących do klubu kanałów cyfrowych.

Spurs pod kierownictwem trenera Mauricio Pochettino stali się jedną z najbardziej ambitnych drużyn w Europie, a w sezonie 2018/19 będą liczącym się graczem Premier League i Ligi Mistrzów UEFA. Podobnie Audi, które kontynuuje nową ofensywę produktową. Luksusowy SUV Audi Q8 i pierwszy w pełni elektryczny model Audi e-tron, to oczekiwane z niecierpliwością nowości. Podczas inauguracji partnerstwa w Centrum Treningowym Tottenham Hotspur, piłkarze, trenerzy i działacze klubu mieli wyjątkową okazję, by zobaczyć Audi Q8 jeszcze przed oficjalną premierą modelu w Zjednoczonym Królestwie.

Koncern z Ingolstadt może się pochwalić długą i pełną sukcesów historią obecności w świecie piłki nożnej. Cztery pierścienie są partnerem Mistrza Niemiec FC Bayern Monachium, europejskiego championa Realu Madryt, czy Mistrza Hiszpanii FC Barcelona.

Kierujący partnerstwami w Tottenham Hotspur Fran Jones powiedział przy okazji podpisywania umowy: „Audi to marka premium, będąca symbolem wysokiej jakości. Tym bardziej cieszy nas, że będzie partnerem naszego klubu. Pełni oczekiwań spoglądamy w przyszłość, a ze swej strony możemy obiecać, że na nowym stadionie zaoferujemy Audi całą gamę możliwości prezentowania produktów naszym kibicom.”

„To partnerstwo jednoczy dwie marki. Audi i Spurs – perfekcyjne połączenie. Wspólne zasady pięknej stylistyki i nowoczesnej techniki wzmacniają nasze przekonanie co do tego nowego partnerstwa” – dodał Andrew Doyle, szef Audi UK.

Kliknij tutaj, by wspólnie z trenerem Tottenham Hotspur Mauricio Pochettino i asystentem trenera JesúsemPérezem przeżyć jazdę Audi A7 Sportback do centrum treningowego w Tottenham.

O sponsoringu piłki nożnej przez Audi

AUDI AG jest partnerem czołowych klubów piłkarskich w Niemczech i w Europie. Obok zawiązanego w 2002 roku partnerstwa z niemieckim rekordzistą jeśli chodzi o tytuły mistrzowskie FC Bayern Monachium, Audi jest też partnerem klubów zawodowych z Ingolstadt, Mönchengladbach, Hamburga, Berlina, Norymbergii, Hoffenheim i Augsburga. Ponadto cztery pierścienie działają prężnie na arenie międzynarodowej – od 2003 roku jako partner Realu Madryt, klubu z najwyższą liczbą wygranych w LidzeMistrzów, a od 2006 roku również jako partner ich rywala z ligi hiszpańskiej FC Barcelona. Za pośrednictwem krajowych importerów, Audi wspiera także Red Bull Salzburg i RSC Anderlecht.

O klubie Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur Football Club od założenia w 1882 roku, jest symbolem ofensywnej piłki nożnej. Drużyna zakończyła sezon Premier League 2017/18 na trzecim miejscu, które zapewnia bezpośrednią kwalifikację do Ligi Mistrzów UEFA.

Londyński klub piłkarski może pochwalić się międzynarodowym składem zespołu,
a jego liczącą się wartość podkreślają:

  • Liczący 400 milionów ludzi krąg kibiców na całym świecie, duże fankluby
    w Wielkiej Brytanii, w USA, w Chinach, Azji i Afryce. Łącznie na całym globie działa 160 oficjalnych fanklubów zespołu;
  • partnerskie umowy reklamowe z uznanymi markami takimi jak towarzystwo ubezpieczeniowe AIA Group Limited (AIA) i producent artykułów sportowych Nike;
  • doskonale działającą fundację, wspierającą różne programy z zakresu edukacji, działań na rzecz pracy, zdrowia i integracji społecznej, której wkład na rzecz poprawy życia lokalnej społeczności w Anglii przekroczył już trzy miliony funtów.

W roku 2018 klub otworzył nowoczesny stadion w Północnym Tottenham. Stadion posiada:

  • trybunę z miejscami stojącymi dla 17 500 kibiców;
  • chowane boisko do gry, co umożliwia organizowanie innych imprez –np. rozgrywek futbolu amerykańskiego czy koncertów – bez szkód dla murawy;
  • szeroką ofertę pakietów premium, ustanawiający nowe standardy tzw. Hospitality w branży rozrywki i sportu.

Dane dot. spalania:

Audi A7 Sportback

Zużycie paliwa w trybie mieszanym w l/100 km: 7,2 – 5,5*;
emisja CO2 w trybie jazdy mieszanej w g/km: 163 – 142*;
* Dane o spalaniu i o emisji CO2 mieszczą się w powyższych zakresach w zależności od aktualnie używanych kompletów opon i kół.

Audi Q8

Zużycie paliwa w trybie mieszanym w l/100 km: 6.8 – 6.6*;
emisja CO2 w trybie jazdy mieszanej w g/km: 179 – 172*;

* Dane o spalaniu i o emisji CO2 mieszczą się w powyższych zakresach w zależności od aktualnie używanych kompletów opon i kół.