Modnie i Zdrowo

Dzień Dziecka z Rodziną Treflików

27 maja 2024 | Źródło: Ceetrus Polska

Dzień Dziecka z Rodziną Treflików

Pokazy tworzenia animacji poklatkowej, warsztaty kreatywne, gry i projekcje filmów to tylko niektóre z atrakcji, jakie już wkrótce czekają na dzieci w różnym wieku w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Z okazji Dnia Dziecka centrum zaprasza najmłodszych na spotkanie z Rodziną Treflików – bohaterami popularnej animacji.

W atrakcjach będzie można wziąć udział w sobotę 1 czerwca w godzinach od 10.00 do 17.00. Wstęp wolny.
Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czeka kilka stref tematycznych z różnorodnymi atrakcjami.

Warsztaty animacji


Fani Rodziny Treflików będą mieli okazję obejrzeć wybrane odcinki serii oraz poznać kulisy jego powstawania w studiu filmowym. Najbardziej dociekliwe dzieci wezmą udział w warsztatach, które przeniosą je do świata produkcji filmu. W profesjonalnym studiu animacji poklatkowej maluchy przyjrzą się procesowi powstawania produkcji – od pomysłu do realizacji, a także stworzą własne animowane projekty. Warsztaty będą przebiegać w dwóch etapach: najpierw dzieci zaprojektują swoich bohaterów filmowych, a następnie będą mogły obserwować na żywo animowanie ich przygód. Gotowe filmy zostaną wyświetlone na ekranie, a także udostępnione do pobrania w domu.

Wiele okazji do zabawy z Treflikami


Bohaterowie Rodziny Treflików będą również obecni w strefie zabaw. Na przestrzennej planszy z polami zadań dzieci zmierzą się w treflikowym grzybobraniu, będą szukać skarbu, a także ułożą wielkie puzzle i rozegrają lote-ryjkę edukacyjną, która wzbogaci ich słownictwo oraz będzie ćwiczyć sprawność manualną. W strefie warszta-towej będzie można wziąć udział w konkursach plastycznych, a na najmłodszych uczestników czeka wesoła zabawa drewnianymi klockami.

Podczas wydarzenia, każde dziecko będzie miało okazję spotkać się z bohaterem filmu: Treflikiem, Treflinką lub Wójciem. Bohater będzie pozować do zdjęć, tańczyć i bawić się ze wszystkimi uczestnikami spotkania.

Dzień Dziecka z rodziną Treflików odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Krasne, Krasne 20 B koło Rzeszowa w sobotę 1 czerwca od godziny 10.00 do 17.00. Wstęp wolny.