Modnie i Zdrowo

Eva Minge otwiera autorski salon w Rzeszowie!

21 listopada 2018 | Opracowanie Angelika Fila

Słynna polska projektantka szykuje wyjątkowy prezent z okazji Black Friday. To nowy Concept Store Eva Minge w Polsce. Do tej pory powstały tylko dwa takie salony – w Warszawie i Zielonej Górze, gdzie można oglądać najnowsze kolekcje projektantki. Od piątku taką możliwość będą mieli mieszkańcy Rzeszowa i okolic.

Eva Minge to projektantka o światowej renomie. Swoją markę buduje od 1989 r., konsekwentnie utwierdzając swoją silną pozycję w świecie high fashion. Regularnie prezentuje kolekcje na najbardziej prestiżowych wybiegach, między innymi w Paryżu, Mediolanie, Rzymie, Moskwie, Cannes, Berlinie, Dubaju. Jej kreacje cieszą się dużym uznaniem i są doceniane za odważne, świeże i innowacyjne podejście do mody. Wśród klientek, ceniących projekty Evy Minge, znalazły się między innymi: Paris Hilton, Kelly Rowland, Cheryl Cole, LaToya Jackson, Tiffany Hines czy Sophie Monk.

Najnowszy salon zostanie otwarty w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall, 23 listopada br., na poziomie 0, w strefie Premium. Warto do niego zajrzeć i poznać jesienno-zimową kolekcję „Mon Amour”, która już teraz cieszy się ogromną popularnością. Z okazji  Black Friday na kupujących czekają atrakcyjne rabaty.

Klientki salonu spodziewać się mogą zaproszeń na pokazy najnowszej kolekcji Evy Minge organizowane specjalnie w Millenium Hall.