Modnie i Zdrowo

Koncert Agnieszki Chylińskiej w ramach trasy „Pink Punk Tour” na koncertowej scenie klubu LUKR w Rzeszowie – 30 listopada w Andrzejki!

9 listopada 2018 |

Agnieszka Chylińska, którą znamy od lat, której towarzyszymy, patrząc jak się zmienia, jak migocze, poszukuje i tworzy. Nowa płyta Agnieszki, to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.

Sama artystka opisuje swoją nową płytę: „Na poprzedniej płycie FOREVER CHILD umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta PINK PUNK to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie… Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można”

PINK PUNK to bezpardonowa wypowiedź dojrzałej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy. Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski. Jednego można być pewnym: nie da się przejść obojętnie obok piosenek tak niezwykłej osobowości i wiecznie uciekającej od wszelkich szablonów artystki, która „krzyczy siebie” od lat na polskiej scenie.

Bilety cena: Regular 77 zł; Early Entrance 99 zł
Dostępne poprzez stronę: www.lukr.club lub w restauracji Sport’s Bar-B-Q (Millenium Hall poziom 1).
Koncert godzina 21:00, otwarcie drzwi dla osób z biletami Early Entrance 19:30; Regular od 20:00.