Modnie i Zdrowo

Nowe Renault CLIO – uwodzi bez końca

27 września 2016 |

Renault Polska wprowadza Nowe Renault CLIO do polskich salonów. Wprowadzeniu na rynek polski towarzyszy kampania promocyjna Renault Clio  Uwodzi bez końca.

Samochody są już dostępne w salonach w cenie od 39 900 zł za samochód w wersji Life z silnikiem 1.2 16V 75. Najwyższa wersja Intens z silnikiem EnergydCi 110 jest dostępna w cenie 69 400 zł. Nawiązująca bezpośrednio do samochodu koncepcyjnego DeZir czwarta generacja CLIO jest jednocześnie pierwszym od 2012 roku modelem marki prezentującym nową stylistykę Renault.

W nowej odsłonie samochód wyróżnia się zmysłowym wyglądem.Nowe Renault CLIO zyskało jeszcze bardziej na atrakcyjności dzięki charakterystycznemu układowi świateł Full LED „PureVision” oraz szeregowi elementów designu i wystroju wnętrza, świadczących o wysokiej jakości i staranności dopracowania szczegółów. Samochód oferuje atrakcyjne wnętrze zapewniające komfort wszystkim pasażerom, które można dopasować do siebie dzięki bogatej ofercie personalizacji.Cenione z powodu swoich właściwości jezdnych Nowe Renault CLIO swobodnie czuje się w mieście dzięki systemowi Easy Park Assist, sprawiającemu, że parkowanie jest teraz jeszcze łatwiejsze.

Nowe Renault CLIO stawia na innowacyjność, oferując – zależnie od wersji – trzy różne systemy multimedialne, w tym dostępny w opcji już dla wersji Life system R&GO oraz najnowszą generację systemu R-LINK Evolution.Gama niezawodnych i oszczędnych silników została wzbogacona o dwie nowe dynamiczne jednostki napędowe: bezkonkurencyjny silnik EnergydCi 110 oferujący zużycie paliwa na poziomie 3,5 l/100 km* oraz emisję CO2 – 89 g/km*, a także benzynowy silnik EnergyTCe 120, który dostępny jest teraz również z manualną 6-biegową skrzynią. Nowe Renault CLIO dysponuje obecnie jedną z najbardziej kompletnych gam jednostek napędowych oferowanych na rynku.

Nowe Renault CLIO jset dostępne w wersji nadwoziowej hatchback lub grandtour i w trzech poziomach wyposażenia oraz serii specjalnej Limited (nie licząc bogatej oferty personalizacji).

Przy światowej sprzedaży przekraczającej 400 tys. egzemplarzy w 2015 roku, CLIO jest liderem w swoim segmencie na terenie Europy** i jednym z najlepiej sprzedających się modeli w swojej klasie w pozostałych częściach świata.Mając na swoim koncie ponad 13 milionów egzemplarzy sprzedanych od 1990 roku, CLIO jest najlepiej sprzedającym się francuskim autem wszech czasów. Więcej informacji pod tym linkiem.

RZESZÓW, UL. ARMII KRAJOWEJ 82, TEL. 859 15 00
KROSNO, UL. KRAKOWSKA 199, TEL. (13) 420 11 77
TARNÓW, ŁADNA 82B, TEL. (14) 628 45 45

www.autospektrum.pl