Modnie i Zdrowo

Weekend nowości w salonach Renault 14-15 stycznia 2017 r.

20 grudnia 2016 |

Ledwo przygasły flesze aparatów towarzyszące premierom nowego Clio, Talismana i Megane, a przed nami kolejne gorące premiery kultowych modeli, jakimi są NOWE RENAULT SCENIC i GRAND SCENIC.

W pierwszy weekend ferii w salonach grupy Auto Spektrum, będącej autoryzowanym dealerem Renault i Dacia, dla gości przygotowano weekend nowości pełen atrakcji. Każdy z gości otrzyma przydatny upominek. Konkursy z nagrodami pozwolą sprawdzić znajomość modeli i systemów oferowanych przez Renault. Także najmłodsi znajdą coś dla siebie w strefie dla dzieci. Słodycze i kolorowanki to nie jedyne atrakcje, jakie tego dnia zachęcać będą dzieci do odwiedzenia salonu wraz z rodzicami. Hostessy pomogą zająć się najmłodszymi, co pozwoli dorosłym na osobiste poznanie i wypróbowanie najnowszych modeli Renault podczas jazd próbnych.

Zaprezentowane zostaną modele, które weszły na rynek w całkowicie odmienionej stylizacji nadwozia oraz wyposażone w najnowsze technologie wspierające komfort i bezpieczeństwo podróżowania. To, co u wielu producentów jest jeszcze na etapie badań i testów, dzisiaj w nowych modelach Renault stanowi kluczowe wyposażenie. Nad trybem jazdy czuwa MULTI-SENSE, a nad łatwością manewrowania system czterech kół skrętnych 4CONTROL oraz kamera Visio System. Na trudniejsze warunki sprawdzi się system napędu ALL MODE 4×4, który dopasuje się do okoliczności, z jakimi przyjdzie się nam zmagać. Docenimy go szczególnie zimą oraz w trudnym górzystym terenie. Komunikacja to już nie potrzeba, a dla wielu osób wręcz styl życia, który marka Renault stale rozwija, oferując użytkownikom swoich modeli nowoczesny intuicyjny system multimedialny R-Link 2.

Podczas weekendu nowości zespół dedykowanych doradców odpowie na wszystkie pytania gości. To doskonała okazja do osobistego poznania i wypróbowania samochodów, które w ostatnim czasie zyskały liczne nagrody. Renault nieprzerwanie od trzech lat utrzymuje pozycję lidera jakości obsługi klientów w serwisie, według Audytu Jakości Obsługi Autoryzowanych Serwisów ASO, realizowanego przez TNS Polska. W jakości obsługi klientów w salonach, zarówno Renault, jak i Dacia zajmują miejsce na podium. Renault Polska stale pracuje nad podnoszeniem standardów poziomu obsługi w sieci i dostosowaniem ich do zmieniających się zwyczajów klientów.

Po doznaniach wizualnych i manualnych, będzie też czas na doznania w strefie kulinarnej, gdzie serwowane będą przekąski i napoje.

Zapraszamy w dniach 14 i 15 stycznia 2017 r. do salonów Renault Auto Spektrum w Rzeszowie przy ul. Armii Krajowej 82 oraz w Ładnej koło Tarnowa 82B. Więcej na www.autospektrum.pl. Infolinia: 12 38 48 413.