Modnie i Zdrowo

Renault wprowadza na rynek specjalny lakier do paznokci

28 czerwca 2017 |

Twingo to prawdziwie miejskie auto, idealny wybór aktywnych kobiet, które podążają za trendami w modzie  i dbają o swój styl. To właśnie dla nich, marka Renault zastosowała filozofię Twingo w damskim dodatku do życia codziennego. „Renault Touch” dopełnia stylu i czyni łatwiejszym życie właścicieli aut.

Renault we współpracy z producentem kosmetyków De Blangy przedstawiają nowy i jakże oryginalny dodatek: Twingo Nail Polish. To lakier do paznokci dostępny w kolorach karoserii Twingo, czyli niebieskim pastelowym, czerwonym Flamme, czarnym Etoile i żółtym Eclair. Lakier pozwoli użytkowniczkom Twingo dopasować kolor paznokci do karoserii ich samochodu.

Twingo Nail Polish oferuje jednak jeszcze więcej. Podczas miejskich wyścigów z przeszkodami okazji do zarysowania lakieru samochodowego nie brakuje: rowery, skutery, wózki sklepowe oraz mistrzowie parkowania… Trudno jest zachować oryginalny blask lakieru, bez zarysowań. Na szczęście ten oryginalny lakier jest również podręcznym korektorem do maskowania rys na karoserii. Wystarczy kilka pociągnięć pędzelkiem i po rysie nie zostanie nawet najmniejszy ślad.

Twingo Nail Polish jest innowacją, która czyni życie piękniejszym i łatwiejszym. Ten niewielki dodatek w całkiem nowym wydaniu z łatwością znajdzie miejsce w każdej damskiej torebce. Lakier do paznokci Twingo Nail Polish jest dostępny w sklepie internetowym Atelier Renault (http://shop.atelier.renault.com/fr/) w cenie 8,90 euro.

Salon Renault mieści się w Rzeszowie przy al. Armii Krajowej 82 | Infolinia (12) 38 48 413, www.autospektrum.pl