Modnie i Zdrowo

REFRESH YOUR LIFE – wydarzenie B2B

17 marca 2023 | Artykuł sponsorowany

W poniedziałek 20 marca 2023 o godzinie 17:00  w hotelu Zielony Kompleks Dwór OSTOYA (Jasionka 1, 36-002 Jasionka, Rzeszów, Polska) w ramach finansowanej ze środków europejskich kampanii „Refresh”, odbędzie się ważne wydarzenie, kolacja B2B.  Finansowana przez UE kampania ma na celu promowanie wysokiej jakości europejskich świeżych owoców i warzyw na rynkach wewnętrznych Niemiec, Polski i Czech. 

Uczestnicy kolacji B2B –  producenci owoców,  dystrybutorzy, importerzy i detaliści  a także dziennikarze będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat najwyższej jakości europejskich świeżych owoców i warzyw oraz ich właściwości i wartości odżywczej. W czasie spotkania dietetyk kliniczny Mateusz Szałajko przedstawi prezentację o licznych zaletach tych europejskich produktów.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami organizacji partnerskich projektu z Grecji, Cypru, Rumunii i Bułgarii. Zaplanowana została również degustacja promowanych produktów. 

Wydarzenie to  jest realizowane w ramach finansowanej ze środków unijnych kampanii „Refresh”, której celem jest zwiększenie świadomości społecznej na temat doskonałej jakości europejskich owoców i warzyw.

Wartość odżywcza i smak europejskich owoców i warzyw to ważny priorytet dla Unii Europejskiej.

Wysoką wartość odżywczą świeżych owoców i warzyw zapewniają obowiązujące normy, wymagania dotyczące produkcji oraz wdrożone systemy jakości. 

Regularne spożywanie świeżych owoców dostarcza niezbędnych składników do organizmu i zapewnia zachowanie zbilansowanej diety. 

Aby uzyskać więcej informacji,  zapraszamy na stronę internetową  www.refreshyourlife.eu  

Facebooku: https://www.facebook.com/refreshyourlifeeu/ 
Instagram: https://www.instagram.com/refreshyourlifeeu/?hl=el

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmujemy: 
telefonicznie pod numerem +48 570 987 029
mailowo: kontakt@estro.org.pl