Modnie i Zdrowo

Światowe standardy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w IP Cliniq Instytut Piękna w Rzeszowie

21 marca 2018 | Modnie i Zdrowo

Fot. Tadeusz Poźniak

10 lekarzy medycyny estetycznej, dwóch z najlepszych polskich chirurgów plastycznych i dyplomowane specjalistki od kosmetyki stanowią zespół najnowocześniejszego Instytutu Piękna na Podkarpaciu. IP Cliniq szturmem wszedł na rynek, oferując innowacyjne i kompleksowe zabiegi, jakich nie powstydziłyby się najlepsze amerykańskie kliniki urody. Proponuje całą paletę usług – od malowania paznokci po powiększanie piersi.

– Stawiamy na jakość i profesjonalizm, jako jedyni prowadzimy pełne programy profilaktyki przeciwstarzeniowej oraz szykujemy się na przyjęcie zagranicznych klientów. Pierwsze spotkania w Miami i Nowym Jorku już za nami – zdradza Edyta Dedek, dyrektor IP Cliniq Instytutu Piękna w Rzeszowie.

Z oferty IP Cliniq chętnie korzystają także panowie

Kompleksowe podejście do zdrowia i urody, wysoka jakość i bezpieczeństwo oraz atrakcyjne ceny to z pewnością mocne atuty IP Cliniq. Nowoczesny Instytut Piękna w Rzeszowie szczyci się pełnym wachlarzem zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i kosmetyki. Zainwestowano tu w najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia i najlepszych specjalistów.

– Lekarzy ściągnęliśmy z różnych stron Polski. Wszystko po to, by nasza oferta była jak najbardziej kompleksowa, byśmy mogli wykonywać najbardziej zaawansowane zabiegi, a dobro pacjenta i jego piękny wygląd były na pierwszym miejscu – podkreśla Edyta Dedek. – Korzystamy z najnowszych rozwiązań, produktów z najwyższych półek, o jakości potwierdzonej certyfikatami. Organizujemy ogólnopolskie szkolenia dla lekarzy, w których uczestniczy nasza kadra medyczna z obszaru medycyny estetycznej. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami i innowacjami w branży urodowej. W ostatnim czasie poszerzyliśmy ofertę o masaże ze złotem lub ciepłą czekoladą, które łączymy z endermologią LPG i karboksyterapią. Wśród naszych pacjentów nie brakuje panów. Bardzo wielu korzysta z zabiegów przeciw łysieniu – mezoterapii i specjalnych koktajli, o bardzo wysokiej skuteczności.

Odmładzanie twarzy i szyi specjalnym urządzeniem do termoliftingu

Z zakresu chirurgii plastycznej bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się implanty piersi. – Niedawno kupiliśmy Body Jet Evo – najbezpieczniejsze na świecie urządzenie do liposukcji wodnej. Daje możliwość przeszczepu tłuszczu z ud czy brzucha np. do piersi. Umieszczając implant, możemy takim tłuszczem wymodelować ostateczny kształt piersi. Tym sposobem, tj. bezpiecznym tłuszczem własnym, powiększymy także np. usta – opisuje dyrektor IP Cliniq.

Niezwykle nowoczesnym urządzeniem jest także niedostępny nigdzie indziej na Podkarpaciu Zaffiro Z-200 do termoliftingu. Można z jego pomocą odmładzać twarz, dekolt, szyję, grzbiety dłoni. Daje spektakularne efekty odmłodzenia, rozświetlenia, wygładzenia, a jednocześnie jest to bardzo bezpieczna i bezbolesna metoda. W IP Cliniq lekarze medycyny estetycznej wykonują również mezoterapię igłową osoczem bogatopłytkowym oraz osoczem z komórkami macierzystymi i fibryną.

Instytut przygotowuje specjalne ceny i pakiety dla stałych klientów oraz dla osób szukających spersonalizowanego pomysłu na prezent. Rewelacyjna propozycja czeka na panie i panów borykających się z nadmiernym owłosieniem. Skuteczna depilacja laserem Vectus jest teraz w ofercie No Limit – płaci się jedną cenę za nieograniczoną liczbę zabiegów na dowolną część ciała. Są one powtarzane aż do całkowitego pozbycia się problemu. Jeśli trzeba, nawet po roku.

Botox Party na dachu Instytutu Piękna

Najnowsze propozycje IP Cliniq to także pakiety zabiegów proponowane z okazji specjalnych wydarzeń, jak Dzień Kobiet, urodziny, imieniny. Ciekawą propozycją jest również personalny program przeciwstarzeniowy. To program wieloletni, opracowany dla konkretnej pacjentki/pacjenta, który powstaje po konsultacji u kosmetologa i lekarza medycyny estetycznej, uwzględnia dietę, tryb życia i kondycję ciała. Zawiera bezpieczne i naturalne zabiegi, które pozwolą przedłużyć młodość bez używania skalpela.

To nie koniec ofertowych niespodzianek. Na 25-metrowym tarasie na dachu specjaliści z IP Cliniq mogą dla nas zorganizować tzw. Botox Party – spędzamy wtedy czas w towarzystwie przyjaciół, w trakcie odbywają się konsultacje z lekarzami medycyny estetycznej, wykonywane są zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i wracamy do domu młodsi o kilka lat.

Zabiegami jest zainteresowana Polonia amerykańska

Swoją bogatą ofertę rzeszowska IP Cliniq prezentowała w lutym na dwóch konferencjach w amerykańskim Miami. W pierwszej z nich, Polish-American Leadership Summit, uczestniczą firmy współpracujące z polskim i amerykańskim rządem. Druga to Kongres 60 Milionów – Globalny Zjazd Polonii.

– Na oba wydarzenia przygotowaliśmy półtoragodzinny panel, dotyczący turystyki medycznej na Podkarpacie. Było olbrzymie zainteresowanie tym tematem – zdradza Edyta Dedek. – Kompleksowa oferta IP Cliniq jest dla Polonii naprawdę atrakcyjna. Można przylecieć ze Stanów Zjednoczonych bezpośrednio do Rzeszowa. Zapewniamy transport z lotniska do Instytutu Piękna. Przyjazd jest poprzedzony szczegółowymi konsultacjami online i starannie zaplanowany. Na miejscu przeprowadzamy kompleksową diagnostykę i przygotowujemy pacjenta do zabiegu. Odbywa się on albo w IP Cliniq przy Centrum Medycznym Medyk, albo w Szpitalu Św. Rodziny. Czas rekonwalescencji można spędzać w Hotelu Arłamów, który jest naszym partnerem. Polonię kuszą niskie w porównaniu ze Stanami Zjednoczonymi ceny zabiegów chirurgii plastycznej. Europejskie standardy medyczne cieszą się także większym zaufaniem niż te, które oferuje im Brazylia, Wenezuela czy Tajwan. A tam wielu podróżuje, by poddać się tańszej operacji. IP Cliniq w Rzeszowie jest świetną i o wiele mniej ryzykowną alternatywą, bo zapewnia standardy na poziomie najlepszych amerykańskich klinik.

W czerwcu odbędzie się konferencja dla specjalistów

Aby propagować najlepsze wzorce chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i kosmetologii, IP Cliniq stworzyła na Podkarpaciu Klaster Medycyny i Chirurgii Estetycznej „Zdrowie i Piękno Ciała Ludzkiego”. W jego ramach będzie organizować konferencje dla specjalistów z wymienionych dziedzin. W programie wykłady, warsztaty, pokazy operacji plastycznych. Pierwsza, dwudniowa edycja już w czerwcu tego roku. Od r. 2019 ma mieć rangę międzynarodową i trwać trzy dni.