Modnie i Zdrowo

Wielbiciele zdrowych soków, czas na pyszną zabawę!

28 lutego 2020 |

Lubisz zdrowe i pełne witamin soki? A może wolisz pyszne i pożywne smoothies? Wygraj nagrody, dzięki którym urządzisz dla najbliższych owocowe party. Wystarczy od 6 do 21 marca wziąć udział w loterii „Soczyste nagrody” w Centrum Handlowym Auchan Krasne.

Prawdziwi wielbiciele naturalnych soków nie obejdą się bez profesjonalnego sprzętu, który pozwoli im przygotować odżywczy, naturalny sok. Wyciskarka wolnoobrotowa, blender a może wyciskarka do cytrusów? Którego z tych urządzeń brakuje w Twojej kuchni? Teraz możesz łatwo zdobyć wymarzony sprzęt i cieszyć się smakiem zdrowych napojów.

W sobotę 6 marca w Centrach Handlowych Auchan rusza loteria, w której przez ponad dwa tygodnie do wygrania będą „soczyste” nagrody.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy w sklepach galerii. Z paragonami na łączną kwotę minimum 100 zł należy zgłosić się do Punktu obsługi loterii, by otrzymać zdrapkę, pod którą znajdzie się informacja o ewentualnej nagrodzie. Punkt jest czynny w dni powszednie w godz. 15-20, a w soboty w godz. 10-20. W sumie w Centrach Handlowych Auchan do zdobycia są nagrody o wartości blisko 100 tys. zł.

Dodatkowo, każdy, kto w dniach trwania loterii zapisze się do newslettera dla stałych klientów, otrzyma jedną zdrapkę w prezencie. Newsletter Centrum Handlowego Auchan Krasne daje dostęp do atrakcyjnych informacji o promocjach, bonusach i aktualnych wydarzeniach, które czekają na klientów galerii handlowej.

W loterii nie biorą udziału paragony za zakupy w hipermarkecie Auchan. Organizatorem loterii jest RedComm Sp. z o. o. Regulamin jest dostępny na www.auchankrasne.pl. Loteria „Soczyste nagrody” odbędzie się w dniach 6-21 marca w Centrum Handlowym Auchan Krasne w Krasnem koło Rzeszowa. 

INFORMACJE DODATKOWE: O Centrum Handlowym Auchan Krasne:

Centrum Handlowe Auchan Krasne to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 34 sklepy i punkty usługowe. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Monnari oraz salony wyposażenia i aranżacji miejsc. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin i stacja paliw Auchan.