Modnie i Zdrowo

Zaprojektuj kuchnię ze specjalistą IKEA w Rzeszowie

8 listopada 2021 | Materiał PartneraTwoja kuchnia nie może się już doczekać metamorfozy? Przekonaj się, że zmiana starej na nowoczesną wcale nie jest trudna. Zwłaszcza gdy ma się na miejscu wsparcie profesjonalnych doradców. 

Coraz więcej osób decyduje się na zakup kuchni i AGD z IKEA. Modułowe meble są niezwykle trwałe i można je dopasować nawet do bardzo nietypowych i małych pomieszczeń. Najpopularniejszy w ofercie szwedzkiej marki jest innowacyjny system kuchenny METOD, który daje niemal nieskończone możliwości. Kuchnie te poddawane są rygorystycznym testom wytrzymałości – poradzą sobie z dużym obciążeniem, wysoką temperaturą i codziennym użytkowaniem przez wiele lat. Nic więc dziwnego, że objęte są aż 25-letnią bezpłatną gwarancją. Baterie kuchenne IKEA mają 10 lat gwarancji, a sprzęt AGD, który powstaje we współpracy z takimi firmami jak Electrolux czy Whirlpool, 5 lat.

Wszystko na miejscu

W Punkcie Spotkań IKEA w rzeszowskim centrum handlowym Millenium Hall można zaprojektować kuchnię ze specjalistą, który doradzi najlepsze rozwiązania i od podstaw wykona projekt 3D pomieszczenia. Dostępne są tu też wzory frontów kuchennych, dzięki czemu mieszkańcy Podkarpacia nie muszą jeździć do IKEA w Krakowie, aby zobaczyć meble „na żywo”. Ponadto IKEA ma w Rzeszowie własne ekipy świadczące usługi montażowe i instalacyjne, a koszt transportu mebli na Podkarpacie jest atrakcyjny cenowo. Klient płaci tyle samo, co za dostawę na terenie Krakowa.

Na spotkanie z doradcą można umówić się poprzez formularz na stronie IKEA.pl. Do wyboru mamy dwie opcje. Wariant podstawowy jest bezpłatny. Podczas 45-minutowej konsultacji specjalista od kuchni wysłucha naszych oczekiwań, odpowie na wszelkie pytania, wyjaśni proces zakupowy i podpowie najlepsze rozwiązania. Przed spotkaniem można przygotować własny wstępny projekt kuchni, korzystając z łatwego w obsłudze bezpłatnego planera kuchennego IKEA. Nie jest to jednak konieczne. Wariant rozszerzony kosztuje 79 zł i obejmuje 2-godzinne spotkanie, podczas którego podzielisz się swoimi potrzebami i podasz wymiary pomieszczenia. Na tej podstawie specjalista IKEA dopracuje każdy szczegół, by przekuć Twoje marzenia o idealnej kuchni w rzeczywistość. Rozplanuje ustawienie szafek i sprzętów AGD, doradzi funkcjonalne rozwiązania i od podstaw wykona projekt kuchni 3D. Po spotkaniu otrzymasz też szkic zamówienia z wyceną oraz usług transportu i montażu.

Umówienie spotkania krok po kroku

W celu umówienia spotkania z doradcą planowania wnętrz w Punkcie Spotkań IKEA w Rzeszowie należy wejść na stronę: https://planowaniekuchni.ikea.pl/ i podać kod pocztowy odpowiedni dla miejsca zamieszkania. Następnie należy wybrać jedną z dostępnych opcji. W celu umówienia 2-godzinnego planowania kuchni klikamy „Planowanie kuchni w sklepie – umów się”. Jeżeli chcemy bezpłatnie skonsultować gotowy już projekt klikamy „Konsultacje projektu – umów się”. Obie usługi realizowane są w Punkcie Spotkań w Millenium Hall. Teraz trzeba zalogować się do swojego konta IKEA Family. Nie jesteś członkiem kluby? Bez obaw – założenie konta zajmuje kilka minut i jest bezpłatne, a wirtualna karta IKEA Family przychodzi na podany przy rejestracji adres e-mail. Na koniec pozostaje już tylko wybranie dogodnego terminu i przesłanie zdjęcia przygotowanego szkicu pomieszczenia z wymiarami oraz zdjęcia kuchni, aby doradca mógł się dobrze przygotować do spotkania. Nie jest to obowiązkowe, wymiary pomieszczenia można też podać dopiero podczas konsultacji.

Informacje, jak przygotować się na spotkanie z doradcą planowania kuchni znajdziesz tutaj. Warto też zapoznać się z poradnikiem samodzielnego wymiarowania kuchni.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się bezpośrednio z pracownikiem Punktu Spotkań IKEA w Rzeszowie, telefonicznie: 509 901 769 lub mailowo: ikea.rzeszow.pl@ingka.ikea.com.