Modnie i Zdrowo

Męskie propozycje na świąteczne stylizacje

24 grudnia 2018 | Opracowanie Natalia Chrapek

Fot. Digel

Grudzień to miesiąc obfitujący w firmowe imprezy i organizowane z różnych okazji gale, na których nie tylko kobiety, ale i również mężczyźni chcą dobrze wyglądać. Oto kilka sposobów na świąteczne stylizacje.

Pod koniec roku nie brakuje corocznych podsumowań i uroczystości firmowych, spotkań z klientami, wyjazdów służbowych oraz bali charytatywnych. Do tego dochodzi jeszcze bożonarodzeniowe świętowanie i sylwester. W tym gorącym okresie niejeden mężczyzna zastanawia się co założyć, żeby nie popełnić modowego faux pas.

Na szczególne okazje warto zaplanować z wyprzedzeniem stylizacje i zadbać o detale oraz modne dodatki.

– Dobrze mieć w garderobie odpowiedni wybór ubrań, oczywiście zgodnie osobistymi preferencjami. W eleganckim stroju mamy nie tylko dobrze wyglądać, ale i dobrze się czuć. Podczas kluczowych negocjacji czy prezentacji przed zarządem lub szerszym gronem mamy skupiać się na merytoryce, a nie myśleć o stroju. Podobnie w sytuacjach prywatnych, ubiór ma podkreślać atuty sylwetki i typu urody, a nie przeszkadzać. Dlatego tak ważne jest dopasowanie zarówno fasonu i rozmiaru, jak i kanonu mody. Dla Panów, którzy nie mają wyrobionego własnego stylu, nie bawią się chętnie modą, a raczej głowią się czy wybrane elementy do siebie pasują, polecam gotowe zestawy. Taki przemyślamy wcześniej set, przygotowany z myślą o konkretnym typie imprezy, sprawdzi się w każdej sytuacji – radzi Marek Paszkowski, Dyrektor Marketingu Digel Polska.

Ze stylizacji chętnie korzystają znani sportowcy, którzy często są zapraszani na oficjalne gale. Damian Janikowski – brązowy medalista olimpijski w zapasach i zawodnik KSW, podczas charytatywnej sesji fotograficznej do kalendarza dla Fundacji Lepszy Los postawił na strój galowy właśnie od Digel. Z kolei ambasador marki Piotr Strus – czołowy polski i europejski zawodnik MMA, wybrał stylizację, w której zasiądzie przy świątecznym stole.