Modnie i Zdrowo

MIKOŁAJ i finał konkursu plastycznego „SPEŁNIAMY MARZENIA” 7 grudnia w AUCHAN KRASNE

29 listopada 2019 | Materiał Partnera

Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE zaprasza wszystkie dzieci do udziału w imprezie Mikołajowej, która odbędzie się 7 grudnia br. Tego dnia będzie też miał miejsce wielki finał konkursu plastycznego „Spełniamy marzenia”, do udziału w którym zaproszono dzieci z placówek przedszkolnych Rzeszowa i okolic.

Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE zawsze pamięta o dzieciach i zaprasza na zabawę z okazji Mikołaja. W tym roku Mikołajki odbędą się w sobotę 7 grudnia. Od godz. 11.00 do 17.00 przy placu zabaw w AUCHAN KRASNE dla dzieci przygotowano moc atrakcji. Przybędzie Święty Mikołaj, który rozdawał będzie słodycze. Śnieżynki pomogą dzieciom wykonywać świąteczne stroiki i ozdoby choinkowe, które dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domów. Szykuje się fantastyczna zabawa, której nie można opuścić.

Tego dnia będzie miał też miejsce wielki finał kolejnej edycji corocznego konkursu plastycznego organizowanego przez Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE pt. SPEŁNIAMY MARZENIA”.

Konkurs ma na celu zaszczepiać w dzieciach potrzebę samorealizacji, chęci do zdobywania i poznawania otaczającego ich świata. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczyło puścić wodze fantazji i stworzyć pracę plastyczną i dostarczyć ją do 22 listopada do organizatora konkursu.
Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym do 7 lat. Aby wziąć udział w zabawie, należało wykonać pracę plastyczną, w formacie A4, dowolną płaską techniką malarską na jeden z trzech tematów:
• Jakim bohaterem z bajki chciałabym/chciałbym zostać
• Moja wymarzona zabawka
• Co najbardziej lubię robić z rodzicami

Spośród wszystkich dostarczonych w terminie prac Jury Konkursowe wybrało 32 prace, które zostaną nagrodzone w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzca każdej kategorii wiekowej otrzyma tablet, zaś pozostali laureaci – kultowe klocki lub gry rodzinne. Wszyscy laureaci otrzymają także okolicznościowe dyplomy i wezmą udział w uroczystym odsłonięciu swoich prac, które zostaną wydrukowane w dużym formacie i wywieszone do podziwiania na kolejny rok na tablicach przy placu zabaw w Centrum Handlowym Auchan Krasne.

Zapraszamy 7 grudnia br., do Centrum Handlowego AUCHAN KRASNE od godz. 11.00-17.00.
Oj będzie się działo !!!
Więcej na www.auchankrasne.pl