Modnie i Zdrowo

Wygraj tablet, klocki, gry – Auchan Krasne zaprasza dzieci do konkursu plastycznego.

8 listopada 2019 | Materiał Partnera

Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym pn. „Spełniamy marzenia”, którego wielki finał z nagrodami i udziałem Świętego Mikołaja odbędzie się 7 grudnia. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy puścić wodze fantazji i stworzyć pracę plastyczną. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku do 7 lat. Termin nadsyłania prac: 22 listopada. 

Dzieciństwo to najlepszy okres, aby zaszczepić w dziecku potrzebę samorealizacji, chęci do zdobywania i poznawania otaczającego nas świata. Dzieci poprzez zabawę świetnie rozwijają swoją wyobraźnię. Aby stworzyć możliwość kreatywnej i pełnej fantazji zabawy, Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza dzieci do Konkursu Plastycznego „Spełniamy marzenia”. Mogą w nim uczestniczyć dzieci w wieku do lat 7. 

Warunki konkursu
Konkurs rozpoczyna się 8 listopada 2019 roku. Aby wziąć udział w zabawie, należy wykonać pracę plastyczną, w formacie A4, dowolną płaską techniką malarską na jeden z trzech tematów:
• Jakim bohaterem z bajki chciałabym/chciałbym zostać 
• Moja wymarzona zabawka
• Co najbardziej lubię robić z rodzicami
Każda praca konkursowa powinna zostać na odwrocie podpisana (imię i nazwisko uczestnika, jego wiek, temat pracy, a także adres przedszkola, do którego dziecko uczęszcza) i dostarczona do siedziby współorganizatora konkursu: SAGIER SP. Z O.O. ul. Mieszka I 48/50, 35-303 Rzeszów, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”. W konkursie wezmą udział prace, które dotrą pod wskazany adres do 22 listopada 2019 roku, do godz. 16.00. Jeden uczestnik może dostarczyć jedną pracę. Każde z przedszkoli ma za zadanie wybrać 10 najlepszych, jego zdaniem, prac reprezentujących przedszkole. Do każdej pracy należy dołączyć Kartę Zgłoszeniową – wraz z regulaminem jest ona dostępna na stronie www.auchankrasne.pl.

Finał z nagrodami
Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: 3-4 latki, 5-6 latki i 7 lat. Jury Konkursowe wybierze 36 najlepszych prace i przyzna nagrody ufundowane przez Centrum Handlowe Auchan Krasne. Zwycięzca każdej kategorii wiekowej otrzyma tablet, zaś pozostali laureaci – kultowe klocki lub gry rodzinne. Wszyscy laureaci otrzymają także okolicznościowe dyplomy. Wszystkie dzieci, których prace zostaną wyróżnione zostaną zaproszone do udziału w finale konkursu, który odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan w Krasnem podczas Imprezy Mikołajowej w dniu 7 grudnia br. Wyróżnione prace zostaną powiększone i wyeksponowane wokół placu zabaw w pasażu Auchan Krasne. Centrum ufundowało również specjalną nagrodę o wartości 500 zł dla przedszkola, z którego będzie pochodzić największa ilość wyróżnionych prac. 

Więcej informacji, regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa na: www.auchankrasne.pl