Modnie i Zdrowo

Salon Maniewski w Rzeszowie szkoli fryzjerów i adeptów fryzjerstwa

3 stycznia 2017 | Opracowanie Katarzyna Grzebyk

Styliści fryzur Salonu Maniewski w Rzeszowie, fot. Tadeusz Poźniak

Maciej Maniewski, stylista gwiazd i mistrz polskiego fryzjerstwa, otworzył w Rzeszowie salon sygnowany własnym nazwiskiem. Jest to kolejne po Krakowie, Warszawie i Katowicach miejsce, gdzie o fryzury i pielęgnację włosów dba Maciej Maniewski i przeszkoleni przez niego styliści. W salonie funkcjonuje również Akademia Maniewski, w której szkolenia prowadzą najlepsi w Polsce instruktorzy.

Maciej Maniewski zajmuje się fryzjerstwem już od ponad 20 lat. Wyszkolił dziesiątki znakomitych stylistów obecnie pracujących w jego salonach w czterech miastach w Polsce oraz setki innych miłośników pięknych włosów. Występuje w programach TVN Style: „Sablewskiej sposób na modę”, gdzie czuwa nad metamorfozami uczestników oraz „Afera fryzjera“, w której swoim doświadczeniem, a niekiedy i ostrymi słowami, stawia na nogi podupadające salony fryzjerskie w różnych zakątkach Polski.

Profesjonalny i wykwalifikowany personel rzeszowskiego Salonu Maniewski dba o to, aby każdy klient poczuł się komfortowo. Wśród stylistów są absolwenci najlepszych szkół – Karol Paryła oraz laureaci i zwycięzcy międzynarodowych konkursów fryzjerskich – Anna Pruchniewicz, a także sam mistrz – Maciej Maniewski.

Sztandarową usługą jest jedyny na terenie Podkarpacia profesjonalnie wykonany Słoneczny Refleks/Flesh 3D. Ta naturalna koloryzacja stała się hitem i wciąż podbija serca klientek. Dzięki specjalnej technice nakładania refleksów, zamiast farbowania włosów od nasady, pozostają one naturalne, a na pozostałe kosmyki nakładamy delikatne, naturalne refleksy, które w świetle dziennym będą mienić się jaśniejszymi pasmami. Włosy zyskują naturalność, są błyszczące i wyglądają zdrowo. Dla miłośniczek ekstrawagancji czekają również modne ostatnio szarości, a nawet kolorowe printy. W marce Maniewski nie może zabraknąć też profesjonalnych kosmetyków. Klientki mogą skorzystać z darmowych konsultacji tak, aby produkty do pielęgnacji zostały idealnie dobrane. Salon dba również o panów, którym zapewnia perfekcyjne strzyżenie, jak i dobór odpowiednich kosmetyków.

W salonie przy ul. 3 Maja 13 pracę rozpoczęła także Akademia Maniewski, gdzie szkolenia prowadzą najlepsi instruktorzy w Polsce. Jest to szansa dla wielu młodych adeptów fryzjerstwa, jak i już doświadczonych osób szukających nowych inspiracji. Szkolenia w zakresie strzyżeń, koloryzacji oraz upięć o różnych stopniach zaawansowania odbywają się pod okiem takich stylistów jak Sylwia Gaczorek, Daniel Różana czy Adam Ślipko.