Modnie i Zdrowo

Zbiórka plastiku i ekowarsztaty dla dzieci

4 maja 2022 | Artykuł sponsorowany

Segregując domowe odpady, troszczysz się o środowisko i możesz otrzymać ekologiczne upominki! Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza do udziału w ekologicznej akcji. Każdy, kto w sobotę 14 maja przyniesie do centrum handlowego przynajmniej 15 plastikowych butelek, będzie mógł otrzymać w prezencie zestaw zeszytów szkolnych z papieru z recyklingu. Natomiast na dzieci czekają ekologiczne warsztaty kreatywne. Akcja trwa od godziny 11:00 do godziny 17:00. 


Odpowiednie segregowanie domowych odpadów pozwala odzyskać surowce wtórne i wspiera środowisko naturalne. Dodatkowo podczas majowej akcji ekologicznej w Centrum Handlowym Auchan Krasne będzie można wymienić plastikowe butelki na zeszyty szkolne. 14 maja w pasażu centrum handlowego już za 15 opakowań w dowolnym rozmiarze będzie można otrzymać w prezencie zestaw dwóch zeszytów, w formatach A4 i A5, wykonanych z papieru z recyklingu. 


Punkt wydawania nagród w pasażu centrum handlowego będzie czynny 14 maja od godziny 11:00 do godziny 17:00. Warto się pospieszyć, bo liczba ekoupominków jest ograniczona. 

Ekowarsztaty dla dzieci

Podczas naszej akcji ekologicznej odbędą się również warsztaty kreatywne dla najmłodszych. Pod okiem instruktorów będzie można fantazyjnie ozdobić doniczki na kwiatki. Do dyspozycji małych twórców będą farby, kolorowe pisaki, cekiny, naklejki, sznurki oraz bibuły. Potem we własnoręcznie ozdobionej doniczce będzie można umieścić dostępne na miejscu sadzonki bratków i zabrać je do domu. Kwiat we własnoręcznie ozdobionej doniczce z pewnością będzie cieszył oko i pomoże dzieciom zapoznać się z podstawowymi zasadami uprawy roślin. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zbiórka plastikowych butelek i ekowarsztaty dla dzieci odbędą się 14 maja w Centrum Handlowym Auchan Krasne, Krasne 20 B koło Rzeszowa. W akcji i zajęciach można brać udział od godziny 11:00 do godziny 17:00. Warsztaty kreatywne dla dzieci są bezpłatne. 

INFORMACJE DODATKOWE:

O Centrum Handlowym Auchan Krasne:Centrum Handlowe Auchan Krasne to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 40 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Monnari, Media Expert oraz salony wyposażenia i aranżacji miejsc. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast w sąsiedztwie centrum znajdują się Leroy Merlin i stacja paliw Auchan. 


Centrum Handlowe Auchan Krasne jest również dogodnym miejscem spotkań. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać bezpłatnego parkingu na ponad 1400 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi. Znajdują się na nim dwie ładowarki samochodów elektrycznych sieci GreenWay. Do centrum handlowego można dojechać również korzystając z bezpłatnej linii autobusowej. Centrum Handlowe Auchan Krasne jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.


Centrum mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Powstało w 2006 roku. Obiekt ma 24 600 mkw. powierzchni handlowej. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10.00-19:30. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchankrasne.pl/ oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanKrasne/ 


O Nhood Polska:

Nhood Polska zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi oraz odpowiada za ich komercjalizację. Firma tworzy również projekty mixed-use wpisujące się w tkankę miejską i odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności. Obecnie zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto spółka jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 46 tys. mkw. w 28 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Nhood Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe czy biura. Więcej informacji na www.nhood.pl oraz www.linkedin.com/company/nhoodpolska


O Ceetrus Polska:

Ceetrus Polska jest właścicielem 22 Centrów Handlowych Auchan oraz Galerii Łomianki i Galerii Bronowice. Firma dysponuje również portfolio ponad 200 ha terenów inwestycyjnych. Firma powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce spółka prowadzi działalność od 1996 roku. Więcej informacji na www.ceetrus.plwww.landbankceetrus.pl oraz w serwisie LinkedIn www.linkedin.com/company/ceetrus-polska