Modnie i Zdrowo

Good Mood? stworzony z troski o Twoje ciało i umysł

7 lutego 2019 | Materiał Partnera
Nowoczesne zabiegi na ciało i twarz, modne fryzury, urocze metamorfozy oraz wyselekcjonowane marki kosmetyków. Gdy dołożyć do tego jeszcze konsultacje z psychologiem, coachem, dietetykiem i stylistą, otrzymamy idealną ofertę gabinetu urody. Można taką znaleźć w salonie Good Mood, który jako jedyny w Rzeszowie proponuje szeroką gamę holistycznych rozwiązań w trosce o zdrowe ciało i umysł swoich klientów.

Salon Good Mood to nowa jakość w branży beauty na mapie Rzeszowa. Oferuje holistyczne podejście do piękna, które wykracza daleko poza zwykłą przyjemność estetyczną. Słowo „holistyczny” pochodzi od greckiego wyrazu „holos” i oznacza „cały”. Główne założenie kosmetyki holistycznej polega na zrozumieniu, że ludzki organizm jest całością, skomplikowanym mechanizmem z niezliczoną ilością powiązań i zależności między poszczególnymi elementami.

– Nasz salon wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, jest miejscem, gdzie mogą odnaleźć równowagę, harmonię i poczucie własnej wartości. Uważamy, że piękno zaczyna się w głowie. Dopóki nie zaakceptujemy siebie, to żadne, nawet te najbardziej wymagające zabiegi pielęgnacyjne, nie będą w stanie odmienić naszego samopoczucia. Dlatego oprócz całej bogatej oferty fryzjersko-kosmetologicznej wspieramy nasze Klientki ciekawymi warsztatami rozwoju osobistego, sesjami coachingowymi i poradami psychologicznymi – tłumaczy Anna Baran, właścicielka salonu Good Mood w Rzeszowie.

Salon urody inny niż wszystkie
– Naszą misja jest upiększać kobiety na zewnątrz, ale i wewnątrz. Dlatego organizujemy cykliczne spotkania i warsztaty rozwojowe. Już w lutym odbędzie się kolejne tego typu spotkanie: „Kobieta dobrze zorganizowana”. W niedalekiej przyszłości zaplanowane są też inne warsztaty, czyli „Kobieta asertywna”, „Kobieta skuteczna” oraz „Kobieta budująca trwałe związki”. Te warsztaty to taka wartość dodana, którą oferujemy naszym Klientkom. Dzięki nim wraz z upiększaniem swojego ciała mogę upiększyć też swoją duszę” – dodaje Anna Baran.

Salon Good Mood jest jednym z nielicznych, jeśli nie jedynym w Rzeszowie, który oddaje do dyspozycji Klientek małą biblioteczkę o tematyce rozwojowej. Przeważają tutaj pozycje psychologiczne, literatura coachingowa i książki motywujące.

Pielęgnacja ciała
O piękno kobiet dba wykwalifikowany personel, który przywiązuje ogromną wagę do jakości obsługi Klienta. Oprócz zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych w salonie nie brakuje makijażu permanentnego brwi, zabiegów modelujących sylwetkę, kuracji anti-aging, przedłużania rzęs, stylizacji paznokci oraz depilacji laserowej. Szczególnie ta ostatnia ma bezpośredni wpływ na poprawę jakości życia kobiet.

– Chcemy zachęcić kobiety do depilacji laserowej i uświadomić im, że nie musi to być bolesne i nieprzyjemne doznanie. Dla Hiszpanek to podstawowy zabieg, taki jak u nas przedłużanie rzęs czy manicure hybrydowy. Na Półwyspie Iberyjskim sprzyja temu oczywiście ciepły klimat, ale Polki również mogą cieszyć się gładką skórą przez cały rok, nie tylko latem. Są na to sprawdzone sposoby – podkreśla właścicielka salonu.

Jednym z nich jest właśnie depilacja laserowa. W salonie Good Mood stosuje się nowoczesne urządzenie BTL LinScan, które podbija rynek światowy pod względem skuteczności i precyzyjności. To jedyny na świecie laser diodowy pozwalający na bardzo szybkie usuwanie włosów, nawet przy dużej powierzchni. Wysoka moc urządzenia w połączeniu z wydajnym systemem chłodzenia czyni zabieg bezbolesnym i w pełni bezpiecznym. Wszystkie usługi w salonie urody Good Mood wykonywane są przy użyciu nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu oraz z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków. Są to produkty spełniające najwyższe normy laboratoryjne, które jednocześnie nie są testowane na zwierzętach,  np.  marka Klapp Cosmetics czy Natinuel.

Zmień los – oddaj włos
Oprócz sztandarowych zabiegów na ciało i twarz w studiu urody można także skorzystać z usług fryzjerskich. Może to być strzyżenie, keratynowe prostowanie i wygładzanie włosów, zabiegi regeneracyjne, tuszowanie siwizny oraz koloryzacja. Good Mood współpracuje także z fundacją Rak’n’Roll, która od początku swojego istnienia walczy o to, aby kobiety chore na raka czuły się kobieco i pewnie. Stąd też pomysł akcji „Daj włos”. Ścinając włosy można przeznaczyć je na peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii. Warunek jest jeden. Muszą mierzyć w warkoczu 25 cm i nie mogą być farbowane.

– W ramach wspierania akcji „Daj włos” strzyżemy 5 dzieci w miesiącu bezpłatnie i oddajemy włosy do fundacji Rak’n’Roll. Można też u nas obciąć je odpłatnie, a my zajmujemy się ich wysyłką. Każdy z ofiarodawców otrzymuje za naszym pośrednictwem dyplom z podziękowaniami od fundacji – dodaje Anna Baran. 

Good Mood – Pielęgnacja Ciała i Umysłu
Rzeszów, ul. Krakowska 20
Galeria Nowy Świat,poziom 0
Tel. 533 501 502
www.facebook.com/goodmoodbodymind
www.goodmood.rzeszow.pl

Anna Baran, psycholog, trener biznesu, coach, właścicielka Pracowni Psychologii Biznesu oraz salonu urody Good Mood. Wieloletnia dyrektor rzeszowskiego oddziału ICF Poland, pomysłodawczyni i organizatorka konferencji coachingowych na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz cyklicznych spotkań CoachingCaffe, propagatorka profesjonalnego coachingu na Podkarpaciu.