Modnie i Zdrowo

Okna z wentylacją

13 czerwca 2023 | Materiał Partnera / Internorm
Okna z wentylacją

Internorm - okna z wentylacją

Wentylacja w oknie, czyli zawsze czyste powietrze

System I-tec Wentylacja pozwala na optymalną wymianę powietrza nawet, gdy okna są zamknięte. Wietrzenie pomieszczeń jest niezwykle ważne dla zdrowia – świeże powietrze poprawia samopoczucie, wpływa na lepszy sen, koncentrację i życiową energię. Często nie zdajemy sobie sprawy, że w powietrzu wewnątrz domu panuje nadmiar dwutlenku węgla, wilgoci, zanieczyszczeń i drobnoustrojów, mogących stanowić zagrożenie dla zdrowia.

Zaawansowane systemy wentylacji do okien są szczególnie istotne dla osób cierpiących na alergie, szczególnie wiosną i latem, gdy w powietrzu unoszą się pyłki roślin. Wówczas niechętnie otwieramy okna ograniczając dopływ świeżego powietrza. Dzięki I-tec Wentylacji możemy z łatwością rozwiązać ten problem – system posiada wbudowany filtr przeciwpyłkowy, dzięki czemu powietrze jest zawsze czyste i wolne od pyłków. Technologia została również zaprojektowana z myślą o osobach mieszkających blisko drogi, narażonych na kurz i zanieczyszczenia. Wywietrzniki skutecznie zatrzymują wszelkie zanieczyszczenia, zapewniając świeże powietrze bez przeciągów.

Energooszczędność

Dzięki wywietrznikom wyposażonym w wymienniki ciepła można odzyskać nawet do 85% energii, co wiąże się to ze zmniejszonymi opłatami za ogrzewanie. Nowoczesne systemy wentylacji w oknie osiągają znakomite wyniki w zakresie energooszczędności na miarę nowoczesnego budownictwa pasywnego. Dodatkowo wywietrzniki są niemal niewidoczne i nie zaburzają estetyki wnętrza. Elementy sterujące montowane są bezpośrednio w oknie, tworząc niewielki otwór z wymiennikiem ciepła i filtrami.

I-tec SmartWindow – zdalne sterowanie wentylacją

Świeże, czyste powietrze bez hałasu z zewnątrz, skuteczne odprowadzanie wilgoci i ochrona przed pyłkami to tylko niektóre z korzyści, jakie możemy czerpać z technologii I-tec Wentylacja. Dla wszystkich domowników liczy się wygoda i komfort w codziennym funkcjonowaniu, dlatego firma Internorm opracowała specjalne rozwiązanie dla wymagających osób. Systemem I-tec Wentylacja możemy sterować zdalnie za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej SmartWindow. Z poziomu urządzeń mobilnych, wyposażonych w system Android lub iOS sterowanie jest niezwykle intuicyjne i odbywa się bezprzewodowo za pośrednictwem bramki połączonej do domowej sieci internetowej. Obsługa aplikacji i sterowanie systemem jest niezwykle proste, dlatego poradzi sobie z tym zadaniem nawet osoba niezaawansowana technologicznie. Przez aplikację odbywa się nie tylko sterowanie wentylacją, ale również żaluzjami czy oświetleniem.

Internorm jest jedynym producentem stolarki okiennej wykorzystującym takie rozwiązania. I-tec SmartWindow pozwala na zdalne sterowanie wywietrznikami, siedząc wygodnie na kanapie w salonie, przebywając w pracy, a nawet z drugiego końca świata. Dzięki temu możemy mieć pewność, że we wnętrzach krąży zawsze czyste powietrze wolne od kurzu, zanieczyszczeń, a także pleśni czy wilgoci.

Rozwiązania na miarę przyszłości

Inteligentne systemy, takie jak I-tec Wentylacja były niegdyś uznawane za melodię przyszłości. Obecnie jest to standard w nowoczesnym budownictwie. Dystrybutorem produktów Internorm jest Bemares Rzeszów. Innowacyjne rozwiązania można przetestować bezpośrednio w salonie, a także telefonicznie skonsultować się z doradcą, który pomoże dobrać najlepsze rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb.

Więcej informacji na temat okien Internorm uzyskają Państwo w salonie firmy Internorm Rzeszów zlokalizowanym w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 12a. Kontakt: tel: 510 146 951, e-mail: internorm@bemares.pl, https://oknainternorm.pl/

Foto i Źródło informacji INTERNORM