Modnie i Zdrowo

Przygotuj wyjątkowy upominek na Dzień Matki!

16 maja 2017 |

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Najbliższą okazją do tego będą rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się w niedzielę 21 maja w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Podczas zajęć będzie można stworzyć wielobarwne kwiaty z bibuły. Wstęp wolny.

Czym obdarować mamę z okazji jej święta? To pytanie zadaje sobie wiele dzieci. Warto własnoręcznie przygotować upominek, który najlepiej wyrazi ciepłe uczucia. Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Krasne najmłodsi będą mogli wykonać kolorowe, fantazyjne laurki i ozdoby w kształcie serca.

Podczas kolejnych rodzinnych warsztatów kreatywnych dzieci zgłębią technikę scrapbookingu i stworzą laurki i ozdoby w kształcie serca. Do dyspozycji małych twórców będą kolorowe kartoniki, barwne papiery, liczne elementy ozdobne, dziurkacze, a także tabliczki z życzeniami i pisaki którymi będzie można ozdobić laurki. Te maluchy, które zdecydują się przygotować dodatkowy upominek dla swoich mam, będą mogły ozdobić styropianowe serca. Tu w ruch pójdą kolorowe farbki, brokaty i inne elementy dekoracyjne. Tak przygotowane prezenty z pewnością ucieszą mamy!

Rodzinne warsztaty kreatywne z okazji Dnia Matki odbędą się w niedzielę 21 maja w Centrum Handlowym Auchan w Krasnem koło Rzeszowa. Zajęcia potrwają od godziny 11.00 do godziny 16.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

O Centrum Handlowym Auchan Krasne:

Centrum Handlowe Auchan Krasne mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Przez 7 dni w tygodniu klienci mają do dyspozycji blisko 40 sklepów i punktów usługowych. Na terenie Centrum Handlowego mieszczą się także hipermarket Auchan oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Galeria jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking na 1470 miejsc, w tym 31 dla osób niepełnosprawnych oraz 6 miejsc dla klientów z malutkimi dziećmi. Do galerii klientów dowozi bezpłatny autobus. Więcej informacji na www.auchankrasne.pl.