Modnie i Zdrowo

Garden Expo 16-17 marca w G2A Arena

10 grudnia 2018 |

16-17 marca 2019 roku to data, która w kalendarzu powinni zaznaczyć sobie wszyscy pasjonaci zieleni i ogrodnictwa. W tym terminie, w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbędzie się II edycja Podkarpackich Targów Ogrodniczych GARDEN EXPO. Podobnie, jak podczas pierwszej edycji i tym razem będą prezentowane najnowsze trendy w ogrodnictwie i innowacyjne rozwiązania z zakresu pielęgnacji i aranżacji zieleni. W wiosenny, marcowy weekend dzięki wystawcom G2A Arena będzie najbardziej zielonym miejscem w południowo-wschodniej Polsce.

Dla odwiedzających 
Unikatowe rośliny i kwiaty, narzędzia, maszyny i akcesoria do pielęgnacji ogrodu, środki ochrony roślin to tylko cześć produktów, które będą dostępne na Garden Expo. W trakcie dwóch dni odwiedzający targi będą mogli zobaczyć, a także zakupić produkty oferowane przez producentów i dystrybutorów działających w branży ogrodniczej. Każdy,kto marzy o pięknym i zacisznym ogrodzie lub chciałby przyozdobić swoje wnętrza ciekawymi kompozycjami kwiatowo-roslinnymi znajdzie coś dla siebie. Ponadto będzie mógł poradzić się ekspertów i posłuchać tematycznych prelekcji.
Kto możne wziąć udział w Garden Expo?
• właściciele centrów ogrodniczych, hurtowni, szkółek, kwiaciarni,
• uczniowie szkół kierunkowych,
• studenci uczelni wyższych,
• stowarzyszenia i grupy zawodowo zajmujące się tematyka ogrodnicza,
• hobbisci,
• wszyscy, którzy chcą spędzić czas na najbardziej zielonych targach
Chcesz zaprezentować swoje produkty i usługi szerszej publiczności? Planujesz z impetem wejść na rynek ogrodniczy? Chciałbyś nawiązać kontakty z osobami odpowiedzialnymi za kształtowanie terenów zieleni miejskiej i osiedlowej, architektami krajobrazu? Zostań wystawca na II Podkarpackich Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu – GARDEN EXPO. To tutaj wypromujesz swoja markę i sprzedasz produkty osobom poszukującym ogrodniczych inspiracji. Targi są wyjątkowa platforma spotkań, dzięki którym możliwa jest integracja środowisk branżowych i budowa trwałych relacji partnerskich. Co więcej, są świetna okazja do promocji Twojej firmy.