Modnie i Zdrowo

Nowe Renault Clio przedpremierowo w ogrodach ambasady Francji.

22 lipca 2019 |

Ambasador Francji w Polsce Pierre Levy zaprosił przedstawicieli polskiego rządu i parlamentu, dyplomatów, przedstawicieli środowisk biznesowych i artystycznych oraz przyjaciół na obchody Święta Narodowego Francji. Renault, jeden z partnerów wydarzenia, przygotowało ekspozycję Nowego Renault Clio.


W ogrodach Ambasady Francji 13 lipca odbyło się uroczyste przyjęcie. Renault Polska było jednym z partnerów uroczystości i przygotowało ekspozycję Nowego Renault Clio. Goście jeszcze przed premierą modelu w Polsce mogli zobaczyć dwa Nowe Renault Clio w wersji Intens z silnikiem TCe 100 w kolorach Blue Iron i Orange Valencia oraz Nowe Renault Clio w wersji R.S. Line z silnikiem TCe 130 i skrzynią biegów EDC w kolorze Orange Valencia. Nowe Renault Clio to już piąta odsłona modelu, który sprzedał się w około 15 milionach egzemplarzy i jest najchętniej kupowanym autem marki Renault na świecie. W Europie od 2013 r. Clio znajduje się w ścisłej czołówce segmentu B. Nowe Clio łączy najlepsze cechy swoich poprzedników, a jego wnętrze zostało całkowicie odmienione. Model będzie dostępny również w wersji R.S. Line o sportowym designie, która czerpie bezpośrednie inspiracje z Renault Sport. Nowe Renault Clio pojawi się w polskich salonach we wrześniu br.

Salon i serwis Renault znajdziecie Państwo w Rzeszowie – al. Armii Krajowej 82 oraz Tarnowie – Ładna 82b, 33-156 SkrzyszówInfolinia 17 859 15 00, www.autospektrum.pl