Modnie i Zdrowo

Weź udział w loterii urodzinowej i leć w tropiki!

7 listopada 2018 |

 

Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Z okazji urodzin Centrum Handlowe Auchan Krasne organizuje od 3 do 17 listopada loterię pod hasłem „Kierunek tropiki”, w której na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

Wielkie emocje, atrakcyjne nagrody i pyszna zabawa – to wszystko już wkrótce czeka gości Centrum Handlowego Auchan Krasne. 3 listopada startuje wielka, urodzinowa loteria pod hasłem „Kierunek tropiki”, w której do wygrania są egzotyczne nagrody. Uczestnicy zabawy zawalczą o bon wycieczkowy, zestawy walizek i poduszki podróżne.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy od 3 do 17 listopada zrobić w sklepach galerii zakupy na min. 100 zł (udziału w zabawie nie biorą paragony z hipermarketu Auchan, a także wykluczone są wszystkie produkty alkoholowe, wyroby tytoniowe i e-papierosy) i okazać paragon w Punkcie Obsługi Loterii. Po weryfikacji dowodu zakupu uczestnik wybiera z pojemnika los loteryjny ze zdrapką, pod którą widnieje informacja o konkretnej wygranej, dodatkowym losie lub braku szczęścia. Na szczęśliwca czeka voucher wycieczkowy na kwotę 10 tys. zł, zestawy walizek wycieczkowych oraz poduszki podróżne. Nagrody będą odbierane przez cały okres trwania loterii do 17 listopada.

Loteria urodzinowa „Kierunek tropiki” odbędzie się od 3 do 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Krasne w Krasnem koło Rzeszowa. Punkt Obsługi Loterii będzie czynny w dni pracy centrum w godz. 10.00 – 20.00. Regulamin zabawy jest dostępny na stronie internetowej www.auchankrasne.pl.