Modnie i Zdrowo

KMICE 2019 – Nareszcie kongres dla kobiet na Podkarpaciu!

7 października 2019 | Materiał partnera
KMICE

KMICE

2 dni wydarzeń, wyjątkowa 15-minutowa formuła wystąpień, genialnie opracowany program, tematy związane zarówno z kobiecym pięknem, rozwojem osobistym jak i edukacją prozdrowotną – już 11 października w G2A Arenie największy kongres kobiet organizowany przez IP CLINIQ INSTYTUT PIĘKNA – czyli druga edycja popularnego na Podkarpaciu Kongresu KMICE.

Dyrektor Edyta Dedek, reprezentująca IP CLINIQ Instytut Piękna i dr Stanisław Mazur, prezes Centrum Medycznego MEDYK uroczyście zapraszają na Kongres Kobiet KMICE 2019.

Porozmawiajmy o tym, co ważne… KMICE 2019 to spotkanie kobiet i dla kobiet. Będzie ono wyjątkową okazją do poruszenia najważniejszych dla kobiet tematów, a także do kobiecych spotkań i dyskusji podczas wieczornej Gali, połączonej z uroczystą kolacją, pokazem mody i networkingiem.

Kongres Kobiet KMICE 2019 to szansa na poznanie wielu interesujących kobiet, z którymi można nawiązać prywatne znajomości i biznesowe kontakty, kobiet, których wsparcie i wymiana doświadczeń będzie nieoceniona w pracy i życiu.

Pierwszy dzień Kongresu KMICE 2019 (piątek) poświęcony będzie wykładom związanym z tematyką duszy, ciała i umysłu. W formule 15-minutowych wystąpień rozmawiać będziemy o nas samych i o tym co dla kobiet w życiu ważne – o poczuciu własnej wartości o samoświadomości.

Wykłady i prezentacje rozpoczniemy od poznania nowej oferty IP CLINIQ, organizatora Kongresu, jaką jest przeszczep włosów metodą FUE. Temat niezwykle ważny zwłaszcza w perspektywie budowania poczucia własnej wartości i samoświadomości, o czym mowa będzie na kolejnych wykładach.

O asertywności kobiet, jako drodze do budowania zdrowych relacji w pracy opowie nam blogerka Justyna Pytko, a wyjątkowy wykład „Odnaleźć siebie – odzwierciedlenie piękna zewnętrznego i wewnętrznego poprzez samoświadomość” poprowadzi Edyty Dedek – dyrektor IP CLINIQ Instytutu Piękna.

Następnie będziemy mogli wysłuchać wykładu Doroty Ożóg, certy?kowanego coacha, która zapyta nas „Czy warto być nieidealną”.

O tym, czy zdrowie wewnętrzne jest pięknem zewnętrznym, opowie nam psycholog Katarzyna Gac-Karelus. Na sam koniec spotkania głos oddamy Sabinie Kamińskiej, Trenerowi Biznesu, która wygłosi wykład „Zarządzaj tym, co w Tobie najlepsze – doceniaj swoje mocne strony”.
Reklama

Kongresowi towarzyszyć będą Targi branżowe (zarówno w piątek 10 października, jak i w sobotę 11 października), na które również serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy na stoisko IP CLINIQ INSTYTUTU PIĘKNA – gdzie poznamy nowinki branżowe, najnowsze trendy w kosmetologii, uzyskamy porady, zapoznamy się z wykonywanymi zabiegami i otrzymamy wszelkie interesujące nas wiadomości.

Dołącz do nas! Bilety na www.KMICE.pl.

Do zobaczenia już 11 i 12 października!

Organizator:

IP CLINIQ Instytut Piękna w Rzeszowie powstał w 2018 roku i w krótkim czasie stał się nie tylko miejscem przyjaznym i ciepłym. Oferuje profesjonalną kosmetologię, medycynę estetyczną, chirurgię włosa i chirurgię plastyczną. Profesjonalny zespół kosmetologów i lekarzy tworzy świat idealnego, inteligentnego piękna, przekonując, że prawdziwe piękno tak naprawdę jest w nas samych. Oprócz najwyższej jakości usług Zespół IP CLINIQ organizuje i uczestniczy w ważnych dla kobiet wydarzeniach, organizując od kilku lat m.in. największy na Podkarpaciu Kongres Kobiet KMICE 2019.