Modnie i Zdrowo

Pergole do hotelu – na co warto postawić?

5 czerwca 2024 |

pergola do hotelu

Przyhotelowe restauracje i kawiarnie to wygodne rozwiązanie zarówno dla gości, jak i właścicieli obiektu. Dzięki nim można zaoferować klientom coś smacznego do wypicia i jedzenia, zanim zajmą się przyjemnościami albo obowiązkami, przez co dłużej pozostaną w obiekcie. Jak jednak zachęcić ich do skorzystania z oferty restauracji lub kawiarni? Skuteczną zachętą jest estetyczny, klimatyczny ogródek. Podpowiadamy, jakie pergole do hotelu są najbardziej praktyczne i opłacalne!

Sprawdzone pergole hotelowe

Inwestując w rozwój ośrodka warto zdecydować się na sprawdzone pergole hotelowe. Takie dodatkowe zadaszenie to doskonały sposób na to, by stworzyć efektowne, przyjemne miejsce do wypoczynku dla gości. Z jego pomocą można skutecznie przyciągnąć wielu nowych klientów, a zarazem podnieść ich poziom satysfakcji.

Sprawdzoną pergolą hotelową jest bez wątpienia model Toscana. Posiada zdalnie sterowane zadaszenie w formie lameli, które pozwalają dostosować ilość przepuszczanego światła. Dzięki temu doskonale chroni przed słońcem. W pozycji zamkniętej nie przepuszcza wody, przez co zabezpiecza także przed opadami.

Konstrukcja ta jest również idealna do stworzenia całorocznej aranżacji. Wystarczy założyć w niej szklane ścianki boczne, promienniki ciepła oraz oświetlenie LED. W ten sposób powstaje coś na kształt ogrodu zimowego, który pozwala cieszyć się pięknymi widokami także w chłodne dni poza sezonem. W takim miejscu goście mogą niezależnie od pogody podziwiać urokliwe jesienne i zimowe widoki, co dodatkowo uprzyjemnia pobyt.

Zadaszenie dla hotelu i jego zalety

Zadaszenie dla hotelu i jego zalety sprawiają, że rozwiązanie to cieszy się coraz większą popularnością. Eleganckie ośrodki inwestują w takie konstrukcje, by zapewnić swoim gościom możliwie najlepsze warunki do wypoczynku nie tylko w pokojach, ale w całym obiekcie.

Stworzenie ogródka z pergoli pozwala przede wszystkim:

  • podnieść poziomu hotelu – ośrodek z dodatkowymi udogodnieniami zawsze jest odbierany jako bardziej ekskluzywny, nowoczesny i nastawiony na potrzeby gości;
  • wyróżnienie spośród konkurencji – sam fakt możliwości spożycia posiłku czy wypicia dobrego napoju w estetycznym miejscu sprawia, że hotel zyskuje w oczach potencjalnych gości. Nawet jeśli nie podejmą decyzji o zarezerwowaniu pokoju od razu, rośnie szansa na to, że go zapamiętają i skorzystają z oferty w przyszłości;
  • zwrócić uwagę klientów – efektownie zaaranżowana pergola skutecznie przyciąga wzrok. Turyści często szukają zakwaterowania dopiero na miejscu. Z restauracji czy kawiarni hotelowej mogą korzystać także osoby, które nie są gośćmi obiektu. Dzięki niej można więc zdobyć nowych klientów, a także zachęcić osoby które wynajęły pokój do odwiedzin (jako alternatywa szukania lokalu na mieście);
  • podnieść komfort klientów – profesjonalna konstrukcja w zdecydowanie lepszy sposób zagospodarowuje przestrzeń niż zwykłe stoliki z parasolami. Pergola skutecznie chroni przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, a do tego lepiej się prezentuje i pozwala stworzyć miłą atmosferę.

Przy zakładaniu zadaszenia dla hotelu warto wziąć pod uwagę montaż dodatkowych akcesoriów, takich jak wspomniane już przesłony boczne, które mogą być wykonane ze szkła, ale też np. zwijane rolety screen. Przydatnym wyposażeniem są też m.in. oświetlenie LED, promienniki ciepła czy czujniki pogodowe (automatycznie otwierające lub zamykające zadaszenie przy zmianie pogody).

Produkcja i montaż pergoli do hotelu

Produkcja i montaż pergoli do hotelu jest zaawansowanym procesem, w którym powinny aktywnie uczestniczyć obie strony, jeśli efekty końcowe mają spełniać wszystkie oczekiwania. Z tego względu najrozsądniej jest skorzystać z oferty firmy wykonującej takie konstrukcje na zamówienie.

Surma oferuje profesjonalne, personalizowane pergole, które doskonale sprawdzają się jako zadaszenia do hotelu. Poza opisanym wcześniej modelem Toscana, w naszym katalogu dostępne są także inne warianty, które możemy odpowiednio dostosować do konkretnych potrzeb. Zapewniamy kompleksowe wsparcie już od momentu wyboru projektu, przez pomiary i montaż, aż po serwis posprzedażowy. Przy tym nasze produkty są wytwarzane z najlepszych gatunkowo materiałów, dlatego reprezentują świetny stosunek jakości do ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Możemy stworzyć unikalną konstrukcję, która zachwyci gości i sprawi, że nie będą chcieli wyjeżdżać. Zainwestuj w rozwój swojego hotelu, podnosząc jego komfort!

Więcej informacji na temat pergoli uzyskają Państwo w salonie firmy Bemares zlokalizowanym w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 12a. Kontakt: tel: 530 014 401, e-mail: rzeszow@bemares.pl , https://www.bemares.pl/oferta/pergole

Foto: SURMA SYSTEMS

Czytaj także: