Modnie i Zdrowo

Synowie i córki, czas zrobić laurki – Dzień Matki w Centrum Handlowym Auchan Krasne

20 maja 2019 | Materiał Partnera

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Już 25 maja w Centrum Handlowym Auchan Krasne odbędą się rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których dzieci wykonają tradycyjne laurki i ozdobią nietuzinkowe figurki flamingów. Wstęp wolny.

Czym obdarować mamę z okazji jej święta? To pytanie zadaje sobie wiele dzieci. Warto wcześniej własnoręcznie przygotować upominek, który najlepiej wyrazi ciepłe uczucia. Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Krasne najmłodsi będą mogli samodzielnie wykonać oryginalne prezenty, a przy okazji ćwiczyć wyobraźnię i zdolności manualne.

Podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych dzieci przygotują kolorowe laurki, które będą ozdabiane techniką scrapbookingu. Kartki będą wyklejane kolorowymi napisami i dekoracjami z papieru kolorowego, tasiemek, koronek czy taśmy. Uczestnicy będą mogli również pomalować i ozdobić styropianowe serca oraz oryginalne, drewniane figurki flamingów. W ruch pójdą farby, brokat, piórka i wycinanki, a wszyscy zainteresowani będą mieli okazję poznać sposób ozdabiania techniką decoupage. Powstałe prace z pewnością ucieszą mamy i będą ciekawą alternatywą dla tradycyjnych kwiatów.

Warsztaty kreatywne z okazji Dnia Matki odbędą się 25 maja w Centrum Handlowym Auchan Krasne w Krasnem koło Rzeszowa. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 16.00. Wstęp wolny!