Modnie i Zdrowo

Jesienne inspiracje 12 – 13 września w podrzeszowskiej Jasionce!

27 sierpnia 2020 |

Budujesz dom? Urządzasz mieszkanie lub ogród? A może dopiero szukasz swoich czterech kątów? Odwiedź Targi HOME DESIGN, Targi GARDEN EXPO oraz Podkarpacką Giełdę Domów i Mieszkań  już 12 – 13 września  w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. Weź udział w pokazach florystycznych, warsztatach z urządzania wnętrz i zainspiruj się na jesień! Zobacz bogatą ekspozycję wystawienniczą na HOME & GARDEN oraz poznaj ofertę deweloperów i lokalnych biur nieruchomości. Podczas wydarzenia organizatorzy zadbają o najwyższy poziom ochrony sanitarnej. 

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego organizuje wielkie wydarzenie ogrodniczo-wnętrzarskie – HOME & GARDEN. W dniach 12 – 13 września  2020 r. odbędzie się III edycja Targów Aranżacji Wnętrz HOME DESIGN III edycja Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDEN EXPO stworzą jeden blok tematyczny dedykowany wszystkim fanom zarówno pięknych  ogrodów, jak i wnętrz. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Podkarpacka Giełda Domów i Mieszkań, na której zaprezentowana zostanie oferta podkarpackich inwestycji mieszkaniowych i mieszkań z rynku wtórnego. 

Kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje najnowsze trendy 2020!
HOME & GARDEN to synonim bogatej ekspozycji wystawienniczej. Przeszło stu wystawców zaprezentuje szeroki i różnorodny asortyment produktów wnętrzarskich i ogrodniczych. 12 – 13 września  2020 r. w podrzeszowskiej Jasionce, w najnowocześniejszym na Podkarpaciu obiekcie wystawienniczym  każdy uczestnik targów będzie mógł zobaczyć oraz zakupić rzeczy przydatne do ogrodu czy wnętrza. Wystawcy pokażą szeroki asortyment produktów wnętrzarskich i ogrodowych, oryginalnych odmian roślin i środków ochrony. 

Siła tkwi w kwiatach – Konferencja florystyczna The Power of Flower!
Florystyka to prężnie rozwijająca się branża. Szeroko rozumiane kompozycje kwiatowe są obecne w naszym codziennym życiu. Z myślą o popularyzacji florystyki, kreowaniu trendów, a także o poszerzaniu wiedzy na temat kompozycji kwiatowych i ogrodnictwa Stowarzyszenie  Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictw SITO organizuje niezależną konferencję florystyczną The Power of Flower uwieńczoną Kwiatowym Show w Dolinie Lotniczej. Na scenie będzie można zobaczyć takie gwiazdy jak: Piotr Marzec, Elżbieta Kosydar oraz innych uznanych w Polsce, a także na świecie mistrzów florystyki. 

Twórcze warsztaty i atrakcje dla rodzin!
Dla tych, którzy pragną spróbować własnych sił w układaniu kompozycji kwiatowych, projektowaniu ogrodu czy urządzania mieszkania organizatorzy przygotowali duży wybór warsztatów. Najciekawiej prezentują się te, podczas których uczestnicy wraz z prowadzącym krok po kroku będą mogli stworzyć swój własny ogród w słoju, zielony obraz z mchu czy budkę dla ptaków. Te ostatnie warsztaty to nie lada gradka dla maluchów. To w ramach tych zajęć dzieci powyżej ósmego roku życia będą mogły majsterkować. 

Home & Garden to święto dla całych rodzin. Jedną z głównych atrakcji dla dzieci będzie pasieka edukacyjna. Maluchy nie tylko poznają magiczny świat pszczół, ale też będą mogły zapoznać się z anatomią pszczoły miodowej czy tym, jak powinno prowadzić się pasiekę. Strefa wiedzy na temat ogrodnictwa i aranżacji
Warsztaty to nie jedyne atrakcje przygotowane dla uczestników wydarzenia. Oprócz praktycznych umiejętności wszyscy odwiedzający targi GARDEN EXPO i HOME DESIGN będą mieli jedyną taką sposobność do zapoznania się z wyzwaniami, rozwiązaniami i problemami, z jakimi spotykają się architekci, projektując wnętrze czy ogród. Co więcej, każdy, kto weźmie udział w tematycznych prelekcjach, dowie się ciekawych informacji na temat tajników aranżowania małych pomieszczeń czy domów np. w stylu industrialnym. Zaproszeni prelegenci tacy jak: Katarzyna Tworek, Wojciech Domański, Piotr Patoczka, Anna Sołtysik czy Anna Baran, omówią i podzielą się wiedzą z zakresu ogrodnictwa, pszczelarstwa, architektury krajobrazu, pielęgnacji i ochrony roślin oraz aranżacji wnętrz. Szczegółowa agenda dostępna na: https://g2aarena.pl/wydarzenie/home-garden/ 

Konkursy dla Wystawców Targów GARDEN EXPO i HOME DESIGN
Wielkiemu blokowi targowemu HOME & GARDEN towarzyszyć będą konkurs, w ramach których wybrane zostaną najlepsze stoiska i produkty targów zarówno w strefie Home Design, jak i Garden Expo. Zwycięskie firmy wyłaniać będzie specjalnie powołana komisja.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi drugiego dnia wydarzenia – 13 września. 

Zasady bezpieczeństwa na targach w związku z pandemią COVID-19 
Gospodarz obiektu G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w celu zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich uczestników, wystawców, odwiedzających, partnerów serwisowych i pracowników, co jest dla niego najwyższym priorytetem, wprowadza zaostrzone zasady bezpieczeństwa. W trakcie trwania targów organizator zapewnia:

  • odpowiednią ilości urządzeń do dezynfekcji rąk i tablic informacyjnych rozmieszczonych na całym terenie obiektu;
  • zwiększoną częstotliwość i intensywność czyszczenia obszarów o dużym natężeniu ruchu oraz często używanych powierzchni;
  • świeże powietrze;
  • wprowadzenie przejrzystego zarządzania ruchem odwiedzających na terenach targowych, aby utrzymać dystans i pomóc każdemu znaleźć właściwą drogę.

Ponadto od uczestników wydarzenia wymagana jest:

  • pełna rejestracja elektroniczna;
  • deklaracji potwierdzającej dobry stan zdrowia;
  • zakrywanie ust i nosa
  • zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego.

Ważne informacje:
Termin: 12-13 września 2020 r.
Godziny otwarcia: 10:00 – 17:00
Miejsce wydarzenia: G2A Arena, Jasionka 953
Bilety wstępu dostępne tylko online: https://bit.ly/2E4rCC3 w cenie 15 zł

Więcej informacji:
Jadwiga Deręgowska
Specjalista ds. Marketingu i PR
e-mail: jadwiga.deregowska@cwkoperator.pl

Karolina Szpunar
Specjalista ds. Marketingu i PR
Tel. 792 799 121, e-mail: karolina.szpunar@o2.pl