Modnie i Zdrowo

Nie trzymaj kasy w szafie, czyli markowe ciuchy z drugiej ręki!

2 stycznia 2020 | Opracowanie Monika Moskwa

Dobrze dobrana odzież to wizytówka każdego z nas. Dlatego tak ważne jest, aby ubierać się z wyczuciem smaku, elegancko, modnie i przede wszystkim wygodnie! Jednak wybór odzieży wcale nie jest taki prosty. Markowe ubrania mogą kosztować majątek, ale zawsze można skorzystać z second handów, których oferta nierzadko obejmuje całkiem stylową garderobę. Jednym z takich miejsc w Rzeszowie jest Komis Pełna Szafa, gdzie można znaleźć wyselekcjonowane ubrania i dodatki, tyle, że używane.

Zamień ubrania na pieniądze!

Często płacimy krocie za markowe ubrania, których nawet nie ubieramy. Te zalegają latami w szafie, czekając cierpliwie na swoją kolej. Dlatego warto sprzedać je do komisu i odzyskać chociaż część zainwestowanych wcześniej w nie pieniędzy. Idea wręcz znakomita, bo wszyscy na tym zyskują – i osoby sprzedające i kupujące. Jakby tego było mało, decydując się na zakup ubrań z drugiej ręki, stajemy po stronie walki o ekologię i nasze otoczenie.

Każdy może umówić się na spotkanie z właścicielką Komisu Pełna Szafa, jeśli tylko chce odsprzedać swe rzeczy. Do komisu przyjmowane są markowe ubrania w bardzo dobrym stanie i odpowiednim fasonie – wszystko dostosowane do aktualnego sezonu. Obecnie mile widziane są ubrania i dodatki na jesień oraz zimę, bo zwykle kobiety kupują daną rzecz, aby ją od razu na siebie założyć. Warto więc zaglądać do komisu regularnie, ponieważ każdego dnia mogą pojawić się tam nowe perełki, takie, których nie można znaleźć nawet w najbardziej ekskluzywnym butiku.