Modnie i Zdrowo

Odżywianie a DNA – co warto wiedzieć. Spotkanie z Agnieszką Piskałą

27 września 2017 |

Fot. Pixabay

Dlaczego tyle osób nie może schudnąć? Jak dietą poprawić wydolność swojego organizm? Dlaczego jedzenie powszechnie uznawane za zdrowe, może okazać się bardzo szkodliwe? Jak kod DNA wpływa na nasz sposób odżywiania? 30 września w Rzeszowie odbędzie się konferencja o związkach pomiędzy odżywianiem a genetyką, z udziałem Agnieszki Piskały, dietetyczki specjalizującej się w wykorzystaniu badań nutrigenetycznych w dietetyce.

Kod DNA człowieka nie zmienia się przez całe życie i mówi o tym, co jest dla nas dobre, a co nie, dlatego opracowany został unikalny pakiet badań iGenesis, który wykorzystuje najnowszą wiedzę z zakresu nutrigenetyki i nutrigenomiki do ustalenia spersonalizowanego sposobu żywienia.

Podczas spotkania padną odpowiedzi na pytania: Jakie informacje o moim organizmie uzyskam z badań nutrigenetycznych? Co to jest programowanie nutrigenetyczne dzieci? Jak poprawić dietą wydolność swojego organizmu? Dlaczego wielu Polaków nie może schudnąć? Jak wygląda genotyp Polki? – wyniki badań nutrigenetycznych wykonanych na próbie 2500 Polek. Będzie też mowa o diecie bezglutenowej i bezlaktozowej i obalanie najpopularniejszych mitów o nich.

Spotkanie poprowadzi mgr inż. Agnieszka Piskała – najlepszy polski dietetyk specjalizujący się w wykorzystaniu badań nutrigenetycznych w dietetyce, właścicielka Instytutu Nutrition Lab, zaliczająca się do wąskiego grona diet coach’ów certyfikowanych w Polsce.

Na uczestników spotkania będą czekać również atrakcyjne rabaty i upominki od Villa Park oraz ZdrowyWycisk – wyciśnij to, co najlepsze. Każdy chętny będzie mógł odbyć bezpłatną konsultację dietetyczną połączoną z badaniem składu masy ciała.

Spotkanie odbędzie się 30 września br., w godz. 12:30 – 15:30 w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie. Wstęp jest bezpłatny, ale jest wymagana rejestracja http://bit.ly/principatus-rejestracja.

Spotkanie organizuje : Beata Świstara Dietetyk i Opiekun MB w Principatus Poradnia Żywieniowa.